Отзывы о компании     типография 50 копеек Всего отзывов: 54

2015-05-15 11:50 Олег, г. Львов
Працював тут певний період часу, все подобалось, пішов лише через переїзд у інше місто. А так був задоволений роботою, колективом і начальством.
Не замічав
2015-05-14 03:24 Вася, г. Львов
На собеседовании понравился менеджер с персонала, что я аж загорелся этой идеей пойти на работу сюда, надеюсь возьмут.
Не заметил
2015-05-14 02:26 Олег, г. Львов
Было время работал в компании, лично я остался доволен так как вовремя получал зарплату и колектив очень нравился
Не видел
2014-06-03 20:34 Ірина, г. Львов
немає
Мій відгук напевно буде найгірший, бо гіршого підрядника в мене не було за 7 років роботи! Замовлення пакетів зробили в лютому, мало бути готовим до 2 тиж., під час революції замовлення загубилося. Ми до цього поставились з розумінням - час такий! Місяць чекали. Не знайшли! Ніхто не подзвонив вибачитися! А навіщо? Звернулись з проханням повернути кошти! Заповнили заяву на повернення коштів. 2 тижні Бухгалтерія 50 копійок говорила, що не отримала лист, потім отримали і поставили нас в чергу…>>