Другие названия: www.canadaru.ca
Сайт:  canadaru.ca
Регионы работы: Киев, Одесса, Бахмач, Житомир, Бердичев, Харьков, Керчь, Винница, Мариуполь, Донецк, Полтава, Запорожье, Кривой Рог, Смела, Славянск, Белая Церковь, Горловка, Кировоград, Ирпень, Днепродзержинск, Львов, Бердянск, Днепропетровск, Коростень, Сумы, Константиновка, Черкассы, Ялта, Черновцы, Ивано-Франковск, Лисичанск, Николаев, Ровно, Рубежное, Прилуки, Славутич, Калуш, Котовск, Нижнегорский, Чернигов, Мелитополь, Артёмовск, Владимир-Волынский, Миргород, Коломыя, Кременчуг, Вознесенск, Ужгород, Ромны, Луганск, Евпатория, Енакиево

Описание деятельности:  ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВО КАНАДСКИХ АДВОКАТОВ http://www.canadaru.ca/ Директор: Миша Вайнштейн, Майкл Вайнштейн, Михаил Вайнштейн, MICHAEL WINSHTEIN, Michael Venstein

Отзывы о компании     CANADA APPLICATION GROUP CORP Всего отзывов: 622

2023-07-27 10:57 Іванна, г. Киев
До цієї компанії звернулися за рекомендацією. Пройшли оцінку шансів, отримали офіційний висновок про варіанти програм для нас із описом, термінами, цінами тощо. Виявляється, все досить реально. Щоправда трохи страшнувато, але треба змінювати своє життя на краще.
Немає.
2023-07-24 16:49 Віктор, г. Харьков
Я сам родом з Харкова, на даний момент вже 9 місяць перебуваю в Канаді в місті Калгарі! Фірма чудова, мені та моїй дружині вони надали відмінну юридичну консультацію, внаслідок чого ми вже тут. Дякую вам, Інно Тртьєякова!
Ні!
2023-07-18 14:42 М****л, г. Владимир-Волынский
Им можно доверить свои документы. Если берут дело, то результат точно будет. За безнадежные случаи не берутся.
Нет.
2023-07-13 12:36 В**д, г. Миргород
Я надаю цю рекомендацію на знак визнання здібних, компетентних та адекватних послуг, які надала мені ця компанія, оскільки я продовжую розвивати та орієнтуватися на багато урядових та культурних вимог, пов'язаних із веденням бізнесу в Канаді.
Не знайшов
2023-07-11 11:56 Сергій, г. Кременчуг
Робили робочу візу, я і брат, все чудово. Дуже круті спеціалісти, тож звертайтеся, не пошкодуєте.
Нет.
2023-07-06 14:57 А***р, г. Киев
Я сотрудничал с этой компанией по своей работе, а потом решил и сам перебраться вместе со своей семьей в Канаду. Очень профессиональные консультанты, рекомендую!
Нет!
2023-06-30 16:20 Тетяна, г. Киев
Я вже роблю останні приготування перед від'їздом, дякую Canada Application Group Corporation!
Ні!
2023-06-29 14:10 Сергій, г. Киев
Зі свого досвіду: компанія серйозна, фахівці кваліфіковані, на запитання відповідати, гуму не тягнуть, цінова політика прийнятна. Оформлявся у них, мене все влаштовує. Рекомендую.
Ні.
2023-06-20 15:59 Світлана, г. Коломыя
їхня справа – це якісна юридична консультація, підготовка документів, вони з цим справляються на ура. і до речі, в порівнянні з іншими подібними фірмами, вартість їх послуг найлюдськіша
не знайшла
2023-06-14 13:06 Ірина, г. Киев
Вони допоможуть підготувати всі документи за потрібними стандартами. У мене робоча віза вже на руках і все завдяки їхнім фахівцям.
Ні.