Другие названия: www.canadaru.ca
Сайт:  canadaru.ca
Регионы работы: Киев, Одесса, Бахмач, Житомир, Бердичев, Харьков, Керчь, Винница, Мариуполь, Донецк, Полтава, Запорожье, Кривой Рог, Смела, Славянск, Белая Церковь, Горловка, Кировоград, Ирпень, Днепродзержинск, Львов, Бердянск, Днепропетровск, Коростень, Сумы, Константиновка, Черкассы, Ялта, Черновцы, Ивано-Франковск, Лисичанск, Николаев, Ровно, Рубежное, Прилуки, Славутич, Калуш, Котовск, Нижнегорский, Чернигов, Мелитополь, Артёмовск, Владимир-Волынский, Миргород, Коломыя, Кременчуг, Вознесенск, Ужгород, Ромны, Луганск, Евпатория, Енакиево

Описание деятельности:  ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВО КАНАДСКИХ АДВОКАТОВ http://www.canadaru.ca/ Директор: Миша Вайнштейн, Майкл Вайнштейн, Михаил Вайнштейн, MICHAEL WINSHTEIN, Michael Venstein

Отзывы о компании     CANADA APPLICATION GROUP CORP Всего отзывов: 11

2022-02-01 14:48 Я*****в, г. Ивано-Франковск
Справжні майстри свого діла, зробили все як потрібно, все як обіцяли. Не може бути й мови про недоліки з такими результатами роботи! Переїжджаю зі спокійною душею! Дякую!
Такого немає
2022-01-31 19:47 О***а, г. Ивано-Франковск
візу отримала, не за велінням пальця, але чекати довелося набагато менше завдяки правильно складеним документам!
Немає
2022-01-26 11:27 Тетяна, г. Ивано-Франковск
Отримали надзвичайно корисні поради, навіть детальну інструкцію. А також залишили запит на отримання оцінки шансів. Після отримманя результатів підемо до них вже підписувати договір.
Все клас
2022-01-07 17:13 Н****я, г. Ивано-Франковск
Я підписала контракт з компанією Canadian Universal Solutions Corp два місяці тому і не маю приводу жалітися на їхню роботу. Ні на секунду! Швидко оцінили шанси, склали план дій, план оплати, почали збирати документи.
Все супер
2021-07-12 11:52 Е**р, г. Ивано-Франковск
Відверто кажучи, з самого початку я мав намір розібратися у всьому самостійно і подаватися відповідно теж своїми силами. Мені звично так працювати, і в більшості випадків я не шкодую про свій вибір. Коли я почав планувати отримання візи, я теж дослідив весь процес, наскільки це було можливо, за допомогою інтернет ресурсів. І був навіть на 90% впевнений, що можу все зробити сам. Однак, ізза 10% невпевненості, я вирішив перестрахуватися і заручитися допомогою людини, яку можна сміливо назвати…>>
2021-04-21 11:06 Віталіна, г. Ивано-Франковск
Це дуже добре, що є такі компанії, як ця, бо самостійно дуже складно у всьому розібратися. Після оцінки шансів підібрали програми по яких ми маємо можливість виїхати до Канади, незважаючи на наші непрості обставини… Все дуже професійно, молодці)
Ні, мені все сподобалось)
2021-04-06 10:43 Д****о, г. Ивано-Франковск
Сьогодні забрав паспорт з Посольства! На тій неділі не дали, приїхав не в прийомний день. Сьогодні забрав в посольстві! ! ! Тільки віза без фото, якось дивно, шенгенські візи з фото ідуть, а тут нема фото...я аж перезвонив представнику цієі фірми. Вона мене заспокоїла, і сказала. шо все нормально, канадське посольство в візи фото не клеє. Аж не віриться, що в паспорті віза! ! ! Дякую вам, а всім, хто в процесі - Удачі і терпіння! ! !
2021-03-24 11:34 В***м, г. Ивано-Франковск
Дякую за допомогу з документами та вибір програми імміграції. Така ефективна робота стала для мене приємною несподіванкою. Буду рекомендувати вас усім знайомим та друзям!
Нет!
2021-03-12 19:06 Т***с, г. Ивано-Франковск
Обслуговуванням задоволений. Дуже професійно і прискіпливо розробили план дій. Тепер просто по пунктах всі документи зібрати і чекати відповіді. А ще дали бонусну знижку 200 долларів коли підписував договір!
2021-01-21 16:38 О**г, г. Ивано-Франковск
Дуже швидко і оперативно вирішили важливе для мене питання з робочою візою. Дякую.
Все классно