Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Львов, Харьков, Краматорск, Кривой Рог, Винница, Житомир, Мукачево, Ровно, Николаев, Ковель, Белая Церковь, Шостка, Чернигов, Калуш, Запорожье, Одесса, Умань

Описание деятельности:  кредитование

Отзывы о компании     Швидко гроші Всего отзывов: 90

2023-09-09 10:28 Менеджер, г. Киев
Працюю більше року, хотіла би висловити свою повну задоволеність роботою у компанії. Це місце, де я відчуваю себе цінним членом команди і отримую можливість постійного розвитку. Компанія пропонує стимулюючу робочу атмосферу, де впевненість у власних здібностях поєднується з колективним духом співпраці, конкурентна та вчасна заробітна плата.
відсутні
2023-09-06 12:47 K***a, г. Киев
Працювала в компанії Швидко Гроші раніше, потім пішла в декрет. Всі виплати отримала без проблем, оскільки тут офіційне працевлаштування. 3 місяці тому повернулась на цю роботу, і не пожалкувала. Думаю що на довго тут затримаюсь.
2023-08-30 14:27 Керівник відділення, г. Львов
Вже давно працюю в Швидко гроші і міняяти роботу не збираюсь. Зарплату завжди виплачують вчасно, ще й завжди є премії- як на мене дуже приємний бонус). Керівництво завжди прислуховується до своїх працівників, що теж дуже важливо. Робота офіційна, відповідно є оплачувані відпустки і лікарняні.
2023-08-21 12:21 Юлія, г. Львов
Працюю в компанії вже 5 років. Зручний графік роботи, завжди вчасно оплачують зарплату, щомісячні премії, офіційно працевлаштування. Керівництво з розумінням ставляться до своїх працівників ( далеко не кожна компанія може цим похвастатись). Ще жодного разу не пожаліла що влаштувалась саме в цю компанію
2023-08-09 17:42 Менеджер по роботі з клі, г. Запорожье
Почну з того, що до Швидко Гроші працювала у подібній фін. установі, і все влаштовувало. Але було прийнято рішення їхати за кордон. Тому, йдучи на співбесіду до ШГ була впевнана у своїх силах та знала з чим буду мати справу. Так як я людина активна, тому подобається те, що в ШГ на місці не приходиться сидіти, активна робота з людьми, з рекламою та дзвінками. Це для мене +. До плюсів можу віднести і те, що є переміщення між відділеннями, а це - більше клієнтів., більша премія та розвиток.…>>
Не завжди виходить отримати вихідний коли тобі треба, але то навіть не погана сторона, а реальна. Так як не все в житті трапляється як тобі треба. В більшості випадків - завжди йдуть на зустріч якщо треба терміново вихідний.
2022-02-18 13:47 Аноним, г. Калуш
Працювала в компанії майже рік. Мінусів не побачила, зручний графік і відділення є всюди.
не побачила
2022-02-04 18:58 Аноним, г. Чернигов
Супер работа, коллектив бомбический, а начальство всегда даёт возможность идти по карьерной лестнице, я в восторге от этой компании и от того, как тут относятся к сотрудникам, даже самым малым
Странные клиенты
2022-01-27 18:54 А***а, г. Днепропетровск
Это моя первая работа после универа, очень боялась как всё пройдет, после собеседования вышла на стажировку, которая к моему удивлению оплачиваеться. После стажировки вышла на работу, две недели работала с наставником, которая мне помогала если у меня были вопросы, работой довольна.
2022-01-15 17:34 Специалист, г. Харьков
Це моя друга робота в житті і можу вже поділитись враженнями щоб ніхто не боявся іти в Швидко Гроші, тому, що це крута компанія в якій є ріст та розвиток як спеціаліста, гідний заробіток якщо файно працювати, а не просиджувати штани. Моя щира рекомендація)
Я не так давно в компанії і на данному етапі роботи всі проблеми та розумні зауваження після обговорення вирішувались, тому все гаразд
2022-01-12 11:39 Аноним, г. Киев
Компания с нормальными условиями для работы, достойная зароботная плата, всегда за советом можно обратится к опытному сотруднику или руководителю. Дружная команда и все работают на результат, не желею что работаю в Швидко Гроши