Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Львов, Харьков, Краматорск, Кривой Рог, Винница, Житомир, Мукачево, Ровно, Николаев, Ковель, Белая Церковь, Шостка, Чернигов, Калуш, Запорожье, Одесса, Умань

Описание деятельности:  кредитование

Отзывы о компании     Швидко гроші Всего отзывов: 5

2023-12-23 15:36 О****а, г. Львов
Спочатку боялась тут працювати, бо самі розумієте, кредити справа складна Але пропрацювавши тут рік можу сказати що це дуже цікава робота, багатофункціональна, з класним колективом та керівництвом,
Немає мінусів
2023-08-30 14:27 Керівник відділення, г. Львов
Вже давно працюю в Швидко гроші і міняяти роботу не збираюсь. Зарплату завжди виплачують вчасно, ще й завжди є премії- як на мене дуже приємний бонус). Керівництво завжди прислуховується до своїх працівників, що теж дуже важливо. Робота офіційна, відповідно є оплачувані відпустки і лікарняні.
2023-08-21 12:21 Юлія, г. Львов
Працюю в компанії вже 5 років. Зручний графік роботи, завжди вчасно оплачують зарплату, щомісячні премії, офіційно працевлаштування. Керівництво з розумінням ставляться до своїх працівників ( далеко не кожна компанія може цим похвастатись). Ще жодного разу не пожаліла що влаштувалась саме в цю компанію
2021-08-24 13:54 Керівник відділення, г. Львов
Працюю в компанії Швидко гроші з 2017 року, все супер) зарплата завжди вчасно, жодного разу не було затримок, ще й додаткові премії є) Лояльне ставлення керівництва, хороший колектив.Робота дуже хороша, на якій постійно розвиваєшся
Працювала в різних компаніях.В Швидко гроші найкращі умови праці.
2016-12-15 14:15 Зоряна, г. Львов
1. Вчасно платять зарплату! 2.Є можливість для самовдосконалення та розвитку як особистість та як спеціаліст!
немає