Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Львов, Харьков, Краматорск, Кривой Рог, Винница, Житомир, Мукачево, Ровно, Николаев, Ковель, Белая Церковь, Шостка, Чернигов, Калуш, Запорожье, Одесса, Умань

Описание деятельности:  кредитование

Отзывы о компании     Швидко гроші Всего отзывов: 1

2023-08-09 17:42 Менеджер по роботі з клі, г. Запорожье
Почну з того, що до Швидко Гроші працювала у подібній фін. установі, і все влаштовувало. Але було прийнято рішення їхати за кордон. Тому, йдучи на співбесіду до ШГ була впевнана у своїх силах та знала з чим буду мати справу. Так як я людина активна, тому подобається те, що в ШГ на місці не приходиться сидіти, активна робота з людьми, з рекламою та дзвінками. Це для мене +. До плюсів можу віднести і те, що є переміщення між відділеннями, а це - більше клієнтів., більша премія та розвиток.…>>
Не завжди виходить отримати вихідний коли тобі треба, але то навіть не погана сторона, а реальна. Так як не все в житті трапляється як тобі треба. В більшості випадків - завжди йдуть на зустріч якщо треба терміново вихідний.