Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Львов, Харьков, Краматорск, Кривой Рог, Винница, Житомир, Мукачево, Ровно, Николаев, Ковель, Белая Церковь, Шостка, Чернигов, Калуш, Запорожье, Одесса, Умань

Описание деятельности:  кредитование

Отзывы о компании     Швидко гроші Всего отзывов: 87

2024-04-17 16:29 Ю*я, г. Киев
Робота чудова Зручний графік Зп вчасна, вілпустка оплачується, все супер Колеги хороші, умови для роботи сприятливі, головне бажання працювати
немає ніяких мінусів
2024-04-16 16:49 Спеціаліст, г. Киев
Працюю в Швидко Гроші більше року. Наразі все влаштовує - зручний гнучкий графік, прозора ЗП, офіційно оформлюють, бонуси та премії як приємний додаток та мотивація.
---
2024-04-09 14:26 Ірина, г. Киев
Працювати в Швидко Гроші приность мені задоволення, бо тут я спілкуюсь з людьми допомагаю оформити кредит, є різні конкурси в компанії, зп вчасно виплачують, є різні способи отримати премії, загалом я ще й подружку влаштувала на роботу сюди тільки в інше місто
немає
2024-03-25 12:19 И***а, г. Винница
Очень хорошая компания Швидко Гроши, работала в ней лет 5, всегда ставильная Зарплата, біли премию и подарки от компании. Нечего плохого сказать не могу, коллектив хороший, до сих пор общаюсь с коллегами)
2024-03-21 18:05 Аноним, г. Винница
Работала в Швидко Гроши, месяц назад уволилась, могу сказать что остались только положительніе воспоминания об этой компании. Глафик плавающий был, очень удобно, своеевременная оплата труда, премии кадждый месяц. Пару раз я даже за свои результаты выиграла призы от Швидко Гроши. Работа была рядом, при устройстве пошли на встречу подобрали отделение ближе всего к дому. Очень приятные коллеги, помогали очень. Взяли меня на работу совсем без опыта. Рекомендую для трудоустройсва
не нашла
2024-03-10 13:24 В*****й, г. Одесса
Если ты амбициозный, комуникабелен и хочешь развиваться, то тыдолжен поработать в Швидко Гроши, работа не очень сложна, главное выполнять все свои должносные обязаности, Хороший график, возле дома и карьерный рост обеспечен, большое количество общения с людьми и дружный колектив, что не мало важное!
не выявил
2024-02-20 14:44 Ірина, г. Умань
спочатку було страшно іти працювати з кредитами, адже всі звикли що це щось таке погане, але компанія Швидко Гроші довела, що нічого страшного немає, офіційна робота, вчасна зп, з усім допомагають, всього навчають немає чого боятись, головне це бажання працювати
немає мінусів
2024-01-26 16:38 Аноним, г. Киев
Мені подобається працювати в ШвидкоГроші окрім фінансового доходу та зручного графіку, для мене є важлива сама атмосфера в колективі. Приходиш на роботу а там не "колега№ а подруга, з якою робочий день пролітає з легкістю та задоволенням.
---
2023-12-25 15:52 Н***я, г. Кривой Рог
Працюю в компанії Швидко Гроші з 2021 року, задоволена своїм дружнім колективом і керівництвом, вчасна оплата ЗП+премія
було б добре більше кількість днів відпустки якщо збираешься в подорож
2023-12-23 15:36 О****а, г. Львов
Спочатку боялась тут працювати, бо самі розумієте, кредити справа складна Але пропрацювавши тут рік можу сказати що це дуже цікава робота, багатофункціональна, з класним колективом та керівництвом,
Немає мінусів