Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Львов, Харьков, Краматорск, Кривой Рог, Винница, Житомир, Мукачево, Ровно, Николаев, Ковель, Белая Церковь, Шостка, Чернигов, Калуш, Запорожье, Одесса, Умань

Описание деятельности:  кредитование

Отзывы о компании     Швидко гроші Всего отзывов: 90

2023-11-21 13:58 Я******а, г. Киев
Працювала в швидко гроші понад 3х років, пішла в декретну відпустку) обо"язково повернусь, оскільки приємна атмосфера, всі привітні, допомагають в роботі, звісно вчасна оплата праці без затримок а іноді ще і раніше.
Для себе негативного в цій компанії я не знайшла
2023-11-17 12:30 С***а, г. Киев
работаю в Швидко Гроші 6 месяцев, зп всегда вовремя, премия тоже)можно договориться за выходные, классный молодой коллектив, увольняться не собираюсь))
нет
2023-11-15 13:32 Сотрудник, г. Харьков
Работаю в компании Швидко Гроши уже полгода, нравится, что есть тренинги, премии за качественную работу и ее вполне реально получить, конкурсы с подарками и быстрый карьерный рост
Нет
2023-10-31 15:18 И***а, г. Кривой Рог
Работаю в компании Швидко Гроши в Кривом Роге более 2-х лет, нравится что ты можешь себя реализовать, есть разные тренинги, возможность карьерного роста, руководство всегда может помочь
хорошо было б если количество дней отпуска за один раз было больше если вдруг длительная поездка
2023-10-27 16:11 А**а, г. Киев
Працюю в компанії ШвидкоГроші із задоволенням. Зп нараховують вчасно є премії офіційне працевлаштування, Не скрізь так, тому задоволена що стаж іде
нема
2023-10-20 18:17 Анжеліка, г. Умань
Колектив дуже подобається, завжди підскажуть та поможуть в будь-якому питанні. Графік гнучкий, легко під себе підлаштувати. Керівництво лояльне та дружелюбне.
Поки що не бачу, все подобається. Графік підлаштовується. Оплата гідна
2023-10-12 14:45 Юлія, г. Киев
Подобається працювати в компанії тим, що зажди є підтримка, все офіційно, чесно, завжди допоможуть колеги, керівництво справедливе, де потрібно, вкажуть на помилки, а якщо потрібно похвалити, похвалять, і плюс премії, якщо постарався, премію отримав, якщо просидів просто, то відповідно така і зп
нема
2023-10-11 18:41 Фахівець, г. Житомир
Працюю в компанії більше року, мені подобається працювати в молодому та дружньому колективі з класним керівництвом. Варто зазначити стабільність компанії, адже саме цей фактор забезпечує комфорт та впевненість у завтрашньому дні. Працюючи в даній компанії, я ніколи не страждала від затримки або невиплати заробітної платні чи скорочення штату.Більш того компанія заохочує подавати власні ініціативи та ідеї, і це, чесно кажучи, завжди надихає.
немає
2023-10-03 11:19 Аноним, г. Умань
Працюю в команії вже більше 7 місяців, влаштовує все, відпустка оплачувана, зп завжди вчасно виплачують, є різні змагання з колегами, де можна отримати круті подарунки, ну і робота з юдьми це завжди кайф
мінусів поки не бачу
2023-09-16 15:01 Аноним, г. Одесса
Працюю вже 2 роки, нарікань не маю. Звісно ЗП могла бути і більшою, але премія залежить лише від тебе та твоїх старань, тому не сиди на місці, старайся та отримаєш. Графік плаваючий, вихідні ставлять як тобі треба, якщо не має накладностей з іншими менеджерами. Керівництво справедливе, доброзичливе.
в принципі немає