Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Львов, Харьков, Краматорск, Кривой Рог, Винница, Житомир, Мукачево, Ровно, Николаев, Ковель, Белая Церковь, Шостка, Чернигов, Калуш, Запорожье, Одесса, Умань

Описание деятельности:  кредитование

Отзывы о компании     Швидко гроші Всего отзывов: 41

2024-04-17 16:29 Ю*я, г. Киев
Робота чудова Зручний графік Зп вчасна, вілпустка оплачується, все супер Колеги хороші, умови для роботи сприятливі, головне бажання працювати
немає ніяких мінусів
2024-04-16 16:49 Спеціаліст, г. Киев
Працюю в Швидко Гроші більше року. Наразі все влаштовує - зручний гнучкий графік, прозора ЗП, офіційно оформлюють, бонуси та премії як приємний додаток та мотивація.
---
2024-04-09 14:26 Ірина, г. Киев
Працювати в Швидко Гроші приность мені задоволення, бо тут я спілкуюсь з людьми допомагаю оформити кредит, є різні конкурси в компанії, зп вчасно виплачують, є різні способи отримати премії, загалом я ще й подружку влаштувала на роботу сюди тільки в інше місто
2024-01-26 16:38 Аноним, г. Киев
Мені подобається працювати в ШвидкоГроші окрім фінансового доходу та зручного графіку, для мене є важлива сама атмосфера в колективі. Приходиш на роботу а там не "колега№ а подруга, з якою робочий день пролітає з легкістю та задоволенням.
---
2023-12-22 17:29 Аноним, г. Киев
Влаштувалася працювати в Швидко Гроші нещодавно, перед цим почитала відгуки про компанію, були різні і позитивні і негативні. Вирішила на власному досвіді пересвідчитися як тут, і хочу сказати що дуже добре, чуйні і легкі у спілкуванні люди, на навчанні все мені доступно розповідали , ніхто не кричав , все супер. Заробітна плата влаштовує, графік теж, можно підлаштувати як тобі треба якісь дні, премії є. у воєнний час складно зараз знайти роботу, рада що влаштувалася сюди. Рекомендую.
2023-12-15 18:08 Я*а, г. Киев
Працюю в компанії понад трьох років. Хочу сказати, що ті хто пише негатив просто ображені, що не змогли потрапити в крутий колектив. Крута компанії в якій зп приходить завжди вчасно, Колеги які завжди підстрахують, зручний графік, лояльне керівництво.
Нічого негативно в компанії ШвидкоГроші для себе не бачу.
2023-12-15 10:41 Аноним, г. Киев
стало дуже сумно, коли почитала негативні відгуки про компанію Швидко Гроші, я працюю тут вже 1, 5 роки, мені все подобається, вчасна зп, крута мотивація, керівництво і колектив класні, завжди прийдуть на допомогу
2023-12-13 15:55 И*а, г. Киев
Дуже цікава робота, адже люди бувають дуже різними, всім поясни, до кожного знайди підхід.Але мені тут комфортно працювати. керівництво лояльне ЗП вчасно, працюю офіційно, відпустка лікарняні все оплачується, графік зручний, супер
Немає
2023-11-27 19:03 Аноним, г. Киев
Работаю в Швидко Гроши не первый год. Работой довольна, хорошая зп, кто хочет работать и зарабатывать эта компания для вас.
пока не нашла
2023-11-21 13:58 Я******а, г. Киев
Працювала в швидко гроші понад 3х років, пішла в декретну відпустку) обо"язково повернусь, оскільки приємна атмосфера, всі привітні, допомагають в роботі, звісно вчасна оплата праці без затримок а іноді ще і раніше.
Для себе негативного в цій компанії я не знайшла