Страна: Украина
Регионы работы: Киев, Винница, Днепродзержинск, Днепропетровск, Житомир, Мариуполь, Мелитополь, Одесса, Полтава, Ровно, Ужгород, Херсон, Харьков, Николаев, Черновцы, Львов, Евпатория, Бердянск, Донецк, Бахчисарай, Ивано-Франковск, Вознесенск, Тернополь, Хмельницкий, Кировоград, Первомайск, Запорожье, Владимир-Волынский, Черкассы, Алчевск, Умань, Артёмовск, Ирпень, Керчь, Красный Луч, Ковель, Ильичевск, Белая Церковь, Алушта, Ялта, Бахмач, Луцк, Горловка, Измаил, Бердичев, Конотоп, Котовск, Луганск, Джанкой, Калуш, Сумы, Кривой Рог, Кременчуг, Коломыя, Краматорск, Мукачево, Каменец-Подольский, Лисичанск, Славутич, Новая Каховка, Рени, Красноармейск, Макеевка, Нежин, Чернигов, Миргород, Южноукраинск
Телефоны: 0 800 501 63 30

Просмотры:  49637

Расскажите своим друзьям:
Отзывы о компании     Центр Биржевых Технологий Всего отзывов: 11

2021-11-29 16:34 Никнейм: Д****о, г. Черновцы
Саме головне, що я для себе зрозумів - це те, що постійно треба вчитися. Я вже давно не розглядаю банки як варіант примноження капіталу і вважаю, що ті часи вже давно пройшли, коли більшість людей вкладали кошти лише на депозити, без пошуку альтернатив. Сьогодні, завдяки інтернету є безліч інформації в що і як вкладати. Особливо мене зараз цікавить криптовалюта, тому що я хочу сам розпоряджатися своїми грошима. Саме з цієї причини я вирішив пройти навчання в офісі ЦБТ. Хоча б для того, щоб…>>
відсутні
2021-11-04 00:17 Никнейм: Юлія, г. Черновцы
Вебінар по інвестиціям нещодавно я прослухала і мені сподобався тим, що тут можна обрати варіант для інвестування. Зараз я в цьому поки що профан, але думаю, що на навчаннях ці пробіли я виправлю.
2021-10-11 19:05 Никнейм: Ірина, г. Черновцы
Мені ЦБТ подобається. Відношення працівників до клієнта професійне. Професіоналізм та знання предмету інвестування дозволяє клієнтам інвестувати. Я розумію, що кошти в безпеці.
2021-09-16 18:54 Никнейм: Н***р, г. Черновцы
Я вже майже рік інвестую і купую акції американських компаній. Дохідність достатньо хороша в порівнянні з іншими видами інвестицій. Такий пасивний дохід мені подобається.
2021-07-19 19:17 Никнейм: Л*****а, г. Черновцы
На даний момент перебуваю в декретній відпустці і не можу вже дочекатися того моменту коли я вийду на свою улюблену роботу. Це найкраща компанія. У нас дуже дружний колектив, команда справжніх професіоналів, відмінне керівництво, є можливість розвиватися і рухатися по кар'єрі далі. Ну і звичайно ж гідна заробітна плата, яка виплачується завжди вчасно
2021-07-13 16:50 Никнейм: П***о, г. Черновцы
Співпрацюю з цією компанією два роки і мені все подобається. Навчання тут дуже гарне дають, реально зараз торгую на рахунку і заробляю собі на життя на фінансових ринках. Завдяки цьому вже встиг побувати в багатьох країнах. Спасибі ЦБТ за те, що дали можливість заробляти.
2021-07-07 20:21 Никнейм: Марія, г. Черновцы
Я зовсім недавно пройшла курс Беластіум. В цілому курсом залишилася задоволена, хоча спочатку було дуже важко у всьому розібратися. Але завдяки професіоналізму менеджерів, я вникнула в суть всього процесу. Зараз вже думаю над відкриттям рахунку. Впевнена, що за допомогою фахівців компанії в мене все вийде.
дякую
2021-06-25 16:49 Никнейм: Вікторія, г. Черновцы
В ЦБТ працюю п'ять місяців. Сподобалося те, як прийняв мене колектив. Начальство на рівні. З повагою ставиться до всіх підлеглим. Радують перспективи кар'єрного росту.
відсутні
2021-06-21 21:01 Никнейм: Polina B, г. Черновцы
Гарний офіс. Менеджери складають приємне враження. Рівнем сервісу я задоволена.
2021-04-06 16:49 Никнейм: Следователь, г. Черновцы
Курс был мне полезен, качество преподавания хорошее, правда хотелось, чтобы было немного больше часов обучения. Спасибо большое за полученные знания!
очень хороший и полезный курс