Регионы работы: Киев, Винница, Днепродзержинск, Днепропетровск, Житомир, Мариуполь, Мелитополь, Одесса, Полтава, Ровно, Ужгород, Херсон, Харьков, Николаев, Черновцы, Львов, Евпатория, Бердянск, Донецк, Бахчисарай, Ивано-Франковск, Вознесенск, Тернополь, Хмельницкий, Кировоград, Первомайск, Запорожье, Владимир-Волынский, Черкассы, Алчевск, Умань, Артёмовск, Ирпень, Керчь, Красный Луч, Ковель, Ильичевск, Белая Церковь, Алушта, Ялта, Бахмач, Луцк, Горловка, Измаил, Бердичев, Конотоп, Котовск, Луганск, Джанкой, Калуш
Телефоны: 0 800 501 63 30

Отзывы о компании     Центр Биржевых Технологий Всего отзывов: 2

2021-04-06 16:49 Никнейм: Следователь, г. Черновцы
Курс был мне полезен, качество преподавания хорошее, правда хотелось, чтобы было немного больше часов обучения. Спасибо большое за полученные знания!
очень хороший и полезный курс
2018-06-11 09:12 Никнейм: Мар’яна, г. Черновцы
Я проходила в офісі центру біржових технологій стажування та навчання торгівлі. Що сподобалося то це вдале і зручне розташування офісу в центрі міста, що значно економило час на дорогу до офісу. Колектив в офісі був гарний, майже з усіма працівниками вдалося одразу полагодити. По закінченню навчання мені видали сертифікат та запропонували роботу в офісі менеджером, але я відмовилася, тому що мене така робота не цікавить.
Взагалі все сподобалося окрім навантажень, тому що я бачила як працівники не все встигали робити і між собою скаржилися, що часто доводиться перепрацьовувати пізно у вечері.