Страна: Украина
Регионы работы: Киев, Винница, Днепродзержинск, Днепропетровск, Житомир, Мариуполь, Мелитополь, Одесса, Полтава, Ровно, Ужгород, Херсон, Харьков, Николаев, Черновцы, Львов, Евпатория, Бердянск, Донецк, Бахчисарай, Ивано-Франковск, Вознесенск, Тернополь, Хмельницкий, Кировоград, Первомайск, Запорожье, Владимир-Волынский, Черкассы, Алчевск, Умань, Артёмовск, Ирпень, Керчь, Красный Луч, Ковель, Ильичевск, Белая Церковь, Алушта, Ялта, Бахмач, Луцк, Горловка, Измаил, Бердичев, Конотоп, Котовск, Луганск, Джанкой, Калуш, Сумы, Кривой Рог, Кременчуг, Коломыя, Краматорск, Мукачево, Каменец-Подольский, Лисичанск, Славутич, Новая Каховка, Рени, Красноармейск, Макеевка, Нежин, Чернигов, Миргород, Южноукраинск
Телефоны: 0 800 501 63 30

Просмотры:  49616

Расскажите своим друзьям:
Отзывы о компании     Центр Биржевых Технологий Всего отзывов: 19

2021-11-18 23:19 Никнейм: К******а, г. Львов
Минулого року в спадщину я отримала невелику суму і почала цікавитись питанням, як же тепер ці гроші можно примножити. Час і шлях пошуку привів мене до офісу центру біржових технологій м. Львів. Тут я познайомилася з консультантом і керуючою офісу Оленою Якубовською. Також я була вражена, скільки людей цікавиться інвестуванням, хоча раніше взагалі не могла собі уявити. Я відвідала декілька вебінарів у Олени. Мені сподобалося, як вона досить легко, зрозуміло і таким тендітним голосом подає інформацію.…>>
2021-11-09 01:22 Никнейм: Юлія Д, г. Львов
Мені було цікаво дізнатися як формуються грошові потоки у всесвітній економіці, тому я звернулася до ЦБТ і пройшла в них навчання. Сама я не торгую, тому вибрала шлях інвестування після проходження курсу. Результатами я задоволена.
2021-11-03 23:41 Никнейм: Євген, г. Львов
3 місяці тому я влаштувався на працю в Центр біржових технологій. Чому обрав цю компанію, тому що в мене є навички трейдингу, я розуміюся на криптовалютах і я хотів би допомагати іншим людям також заробляти на цьому ринку. Цю компанію обрав, тому що тут є навчання і є можливість постійно працювати з клієнтами.
----
2021-10-15 22:46 Никнейм: С***н, г. Львов
Я прийшов у ЦБТ по пораді знайомого, який півроку тому навчався в цій компанії трейдингу, а зараз самостійно заробляє. Зараз я навчаюсь і мені подобається.
нема
2021-10-08 17:38 Никнейм: Анатолій, г. Львов
Мені подобається навчання, яке я проходжу в офісі ЦБТ. Я задоволений своїм вибором, тому що тут кваліфіковані співробітники.
раджу всім
2021-10-05 20:15 Никнейм: Д****о, г. Львов
Це моя вже друга спроба інвестувати у фінансові ринки. Перша була невдала, другу я почав під доглядом свого фінансового консультанта в офісі ЦБТ і зараз почав потрохи заробляти на акціях американських компаній. Дохід мені подобається.
все подобається
2021-09-15 22:03 Никнейм: Ілля, г. Львов
Я займаюся інвестуванням та працюю з ринком цінних паперів і валют. Хоча зараз не самий зручний місяць для торгівлі акціями але я все ж таки купую їх надовгострок. Завдяки тим стратегіям які здобув на навчанні у компанії Центр більшовик технологій, я спокійний за свої інвестиції.
2021-09-01 22:00 Никнейм: Б***с, г. Львов
Спочатку зацікавився торгівлею на криптовалюті, але згодом зрозумів, що треба шукати більш надійні активи. Так я потрапив до компанії центр біржових технологій, пройшов навчання по фондовому ринку. Зараз торгую акціями, результат мене вражає.
Я всім рекомендую цю компанію.
2021-07-27 22:16 Никнейм: М****а, г. Львов
Працюю в ЦБТ Львів секретарем кілька місяців, але вже вважаю, що мені дуже пощастило. Дружній колектив завжди готовий допомогти і підказати, зарплата стабільна, начальство лояльне.
все добре
2021-07-16 16:08 Никнейм: Д****о, г. Львов
Того року я пройшов навчання в компанії Центр біржових технологій. У зв'язку з карантином я вирішив вчитися онлайн. Мені навіть дуже все сподобалося, досить практично і ефективно. Перший час я практикувався на демо рахунку, результати були не відразу, але після того як відпрацював отриману стратегію, у мене все виходило. Завдяки моєму консультанту на даний момент я торгую на своєму особистому рахунку.
нема