Другие названия: ООО "Юрия Фарм"
Сфера деятельности:  Торговля: Лекарства

Эл. почта: info@uriafarm.com.ua
Регионы работы: Киев, Днепродзержинск, Днепропетровск, Николаев, Херсон, Черкассы, Владимир-Волынский, Житомир, Харьков, Винница, Кривой Рог, Полтава, Хмельницкий, Одесса, Запорожье
Телефоны: (044) 275-92-42, 275-01-08

Описание деятельности:  Фармация. Производство лекарственных препаратов.

Отзывы о компании     "Юрия Фарм" Всего отзывов: 165

2023-07-06 16:19 А*****й, г. Черкассы
Своевременная зарплата, наличие соцпакета.
Я наблюдаю за деятельностью компании не один год и что могу сказать.Ничего не меняется, работаем по накатанной, никакого прогресса, никаких перспектив.На ИТР должности как принимали по знакомству так это и осталось навеки.А с приходом специалистов с Киева, которые приехали нас научить правильно работать, стало еще хуже.Людей травят друг против друга, не понравилась внешность и взгляды, снимают с должностей! Нет взаимопонимания и уважения к работникам совершенно! Это потому, что люди приехали сугубо…>>
2022-02-23 19:37 Р***н, г. Киев
подавався в IT відділ напереродні нового року, співбесіду пройшла легко, навіть якось занадто легко для мене. Відпвіодь дали швидко, по умовах ніби усе Ок, і рівень оплати підходящий назвали, і дистанційку запропонували в окремі дні, але вирішив почекати і одразу непогоджуватися, бо насторожували відгуки про роботу саме у цьому відділі. Ну дочекався, що взяли на роботу мого колишнього колегу... ха-ха... Він говорить, що робота нормальна, і ставлення теж ок, по зарплаті не обіжають...
попрацювати не вийшло
2022-02-07 15:41 Аноним, г. Житомир
порядне керівництво, чесна оплата, бонуси для співробітників, налагоджена система навчання та взаємодії, службовий оплачуваний звязок, корпоративний автомобіль, оплачувані витрати палива
ненормований графік, бо доводиться підлаштовуватися під режим роботи окремих лікарів та аптек
2022-01-24 15:50 Працівник, г. Киев
Модель роботи компанії стандартна: офіційне працевлаштування, соцпакет, дотримання трудового законодавства. З неабиякого - відпустка до 30 днів з повною оплатою, безкоштовне харчування для працівників, КПІ (премії), оплачуваний мобільний звязок та корпоративний смартфон, в окремих випадках - знижки на продукцію
Якщо раптом не відповісти на віддаленому графіку на дзвінок, починають задавати купу питань - а чому, а як... Тому телефон має бути завжди при собі.
2022-01-19 15:15 О****а, г. Черкассы
достойна та своєчасна оплата премії чіткий графік довга оплачувана відпуска відсутність штрафів непоганий колектив
не вистачає медстрахування
2022-01-16 01:43 Колега, г. Черкассы
Кононенко Тетяна, яка працює на стерилізації, може керівництво проконтролює її роботу, а то вона дуже на себе багато бере. Корона на голові їй не тисне? Може вже час показати, що ми працівники всі рівні? Вона ж не директор заводу?
2022-01-15 22:57 Колега, г. Черкассы
Непогані зарплати
Привіт колеги! Працюю на ЮФ вже не перший рік. Звертаюсь до керівництва, до майстрів зміни та ДУП! Зверніть увагу на деяких працівників. Чому хтось мусить виконувати свою працю сумлінно, а хтось тільки плітки розпускає та бігає на перекури постійно? На стерилізації працює КОНОНЕНКО ТЕТЯНА, без відповідальна особа, яка ходить по цеху, як цариця... Срати хотіла на всих, ходить на свої перекурчики коли цариця забажає. Відкриває свого чорного рота, та обсирає своїх колег з якими…>>
2022-01-11 18:01 А**а Сергеевна, г. Киев
Об условиях работы пока ничего сказать не могу, была только на собеседовании. Формат самого собеседования - стандартный. Общалась в начале с эйчаром, потом уже с одним из руководителей. Из за такого подхода решение принималось не быстро, пришлось подождать ответ. Отношение к кандидатам хорошее, доброжелательное, собеседование без стресса прошло, вопросы по сути, что понравилось. Озвучили оплату, что входит в соцпакет. Мне такой подход по душе
небыстрое принятие решений по кандидату
2021-12-22 21:29 Аноним, г. Днепропетровск
Самая обычная компания, НЕ однодневка. Условия труда приемлемые, зарплата точно в сроки от месяца к месяцу, стабильность одним словом.
при трудоустройстве нужно учитывать, что для всех есть испытательный срок
2021-12-07 17:27 Аноним, г. Запорожье
хорошие менеджеры, стабильные выплаты, плотный соцпакет, отсутствие штрафов
все бы хорошо, если б оплата была повыше