Другие названия: ООО "Юрия Фарм"
Сфера деятельности:  Торговля: Лекарства

Эл. почта: info@uriafarm.com.ua
Регионы работы: Киев, Днепродзержинск, Днепропетровск, Николаев, Херсон, Черкассы, Владимир-Волынский, Житомир, Харьков, Винница, Кривой Рог, Полтава, Хмельницкий, Одесса, Запорожье
Телефоны: (044) 275-92-42, 275-01-08

Описание деятельности:  Фармация. Производство лекарственных препаратов.

Отзывы о компании     "Юрия Фарм" Всего отзывов: 3

2020-02-25 17:24 В*******р, г. Полтава
оплата - за встановленим графіком, затримок нема, по розміру як і було оговорено з початку; база - технічно для роботи є усе + як бонус телефоний звязок; розвиток - є підтримка, тренінги, хоча їх часом забагато, аби розважитись-відволіктись, наче і непогано, але роботу усе одно треба робить, менше її від цього не стає.
рутина - робота типова, нового майже нічого нема; колектив - є нормальні люди, а є заносчиві ледащо, гнав би таких палицею, а вони в рядах повище сідять
2019-12-15 13:52 Медичний представник, г. Полтава
прийти працювати по оголошенню в юрія фарм можливо, перевірила на собі. багато хто казав що беруть сюди тільки своїх знайомих - дурниці. подала резюме, пройшла співбесіду, працюю. умови непогані як на мене. оплату вчасно видають, поки КПІ не має бо ще на випробувальному але наскільки чула з нею проблем не має якщо все робити вчасно.
працевлаштовують лише офіційно по договору що для мене було не зручно, за попереднім місцем роботи була фоп і вже звикла. в юрія фарм категорично проти роботи як фоп, довелося закривати фоп
2019-07-31 18:07 М**а, г. Полтава
Умови непогані, для нормальної роботи є все що необхідно.
Єдине що хотілося б, аби розмір зарплати підвищувався швидше, бо інфляція з’їдає усі підвищення скоріше ніж такі вони відбуваються