Эл. почта: svitysa20@ukr.net
Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Житомир, Ивано-Франковск, Кировоград, Кременчуг, Луцк, Львов, Одесса, Тернополь, Ужгород, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Мелитополь, Полтава
Телефоны: 0679784537

Отзывы о компании     Столичная Ювелирная Фабрика Всего отзывов: 258

2023-07-27 17:15 Аноним, г. Киев
Робоче місце в компанії обладнане сучасними технологіями та зручностями. Тут ми можемо ефективно працювати та зосереджуватись на наших завданнях. Мені подобається!
Все добре, нічого особливого не можу виділити....
2023-07-20 15:13 М****м, г. Киев
Працюю і цій компанії вже рік, і хочу відзначити чудову атмосферу в колективі. Тут панує дружелюбність та порозуміння між співробітниками, що створює приємну робочу обстановку. Наш колектив – справжня команда професіоналів, які завжди готові підтримати та допомогти один одному.
Я б хотів щоб в компанії проводили більше корпоративів та тім-білдінгів для нас.
2023-07-14 14:25 Маркетолог, г. Киев
Працюю в компанії вже кілька років, і можу сказати, що це чудове місце для професійного росту. Мені подобається наша команда, яка завжди готова допомогти та підтримати. Компанія надає чудові умови роботи, що дозволяє мені постійно розвиватися у своїй професії. Я пишаюся тим, що є частиною цієї компанії та рекомендую її всім, хто працювати в ювелірній сфері.
Не вистачає смаколиків
2023-07-06 11:47 П***о, г. Киев
Працюю у кол-центрі півроку, і хотів би відзначити, що це дуже цікавий та вимогливий час для мене. Обсяг роботи великий, і іноді було складно впоратися з великим потоком дзвінків і запитів клієнтів. Тим не менш, я отримав цінний досвід роботи в умовах високого навантаження та навчився ефективно організовувати свій час. Також оцінюю підтримку та розуміння з боку керівництва у складних ситуаціях та гарний колектив!
Хотілося б побільше цікавих корпоративів.
2023-06-22 12:17 Діана, г. Киев
Компанія надає хороші умови праці та піклується про своїх співробітників. Я ціную це. У нас чудовий колектив та цікаві задічі.
Все добре
2023-06-15 15:20 Продавець-консультант, г. Киев
Пишаюся тим, що працюю продавцем-консультантом ювелірних прикрас у Столичній Ювелірній Фабриці! Тут я маю можливість спілкуватися з різними людьми, ділитися своїми знаннями про ювелірні вироби та допомагати їм знаходити те, що ідеально підходить їхнім уподобанням. Це робота, яка приносить мені величезне задоволення!
Все добре, мені все подобається!
2023-06-01 16:17 Аноним, г. Киев
Команда Столичної Ювелірної Фабрики складається з талановитих та професійних співробітників, які завжди готові підтримати та надати необхідну допомогу. Ми працюємо разом як одна велика родина, що створює чудову робочу атмосферу. Приємно приходити на роботу :)
Хотілося побільше корпоративів
2023-05-25 11:55 А***а, г. Киев
Моя робота товарознавцем дозволяє мені поринути у захоплюючий світ дорогоцінного каміння та металів. Я постійно навчаюсь та розширюю свої знання, що допомагає мені зростати професійно. Мені подобається, що я знайшла роботу, яка дійсно мені до душі!
Немає такого.
2023-05-04 11:59 Е*****я, г. Киев
Работаю в Столичной Ювелирной Фабрике уже несколько лет и могу сказать, что моя работа приносит мне удовольствие. У нас отличный коллектив и уютный офис, а также много возможностей для профессионального роста. Я благодарна нашей компании за предоставленные мне возможности!
Нет "плюшек" в виде вкусняшек :(
2023-04-06 10:40 Д***я, г. Киев
Работаю администратором магазина в компании Столичная Ювелирная Фабрика. Хочу сказать, что у вас отличные условия труда и достойная зарплата, а коллектив очень приятный и дружелюбный. Сама работа интересная, каждый день я узнаю что-то новое о ювелирном искусстве и помогаю нашим клиентам выбрать лучшие украшения для них. Магазин находится в очень удобном для меня месте, что позволяет мне без проблем добираться на работу.
таких нет