Эл. почта: svitysa20@ukr.net
Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Житомир, Ивано-Франковск, Кировоград, Кременчуг, Луцк, Львов, Одесса, Тернополь, Ужгород, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Мелитополь, Полтава
Телефоны: 0679784537

Отзывы о компании     Столичная Ювелирная Фабрика Всего отзывов: 258

2023-10-12 12:19 А***а, г. Киев
В компании очень хорошие условия труда. Зарплата выплачивается вовремя, есть возможность карьерного роста. Руководство всегда открыто к диалогу и помогает сотрудникам развиваться.
В целом все хорошо.
2023-10-05 12:15 О***а, г. Киев
В целом, работой довольна. Компания предлагает хорошие условия труда, стабильную заработную плату и возможность профессионального роста.
Строгий график работы.
2023-09-28 11:36 Аноним, г. Киев
Компанія забезпечує гарні умови праці та навчання, що дозволяє розвиватися та удосконалюватись. Колектив доброзичливий, це створює приємну робочу атмосферу, просто приємно тут знаходитись :)
Строгий графік роботи, не можна запізнюватись.
2023-09-21 11:25 А***а В*****а, г. Киев
В Столичній Ювелірній Фабриці цінують кожного співробітника і підтримують наше професійне зростання. Це місце, де можна постійно вчитися та розвиватися.
Все ок
2023-09-14 12:58 Д****а, г. Винница
Моя робота в цій компанії – унікальний досвід. Тут приділяється велика увага обслуговування клієнтів та їх потреб. Усі співробітники компанії справді намагаються створити приємну атмосферу у магазині. Я пишаюся тим, що є частиною цієї команди!
Навіть не знаю...
2023-09-07 12:59 Каріна, г. Киев
Я працюю продавцем-консультантом вже більше року, і я в захваті від цієї компанії. Тут цінується професіоналізм, і я постійно розвиваю свої навички у галузі ювелірного мистецтва. Колеги завжди готові допомогти, а атмосфера в колективі приємна та підтримуюча.
Все окей.
2023-08-31 11:54 М*******а П., г. Житомир
Работаю в Столичной Ювелирной Фабрике уже 3 года. У нас очень красивые и качественные украшения, которые предлагаем клиентам. Коллеги - настоящая команда, а атмосфера в магазине всегда теплая и дружелюбная. Еще плюсик в том, что я работаю недалеко от своего дома :)
Все хорошо
2023-08-17 12:28 Аліна, г. Киев
Можу сказати що мої колеги – це справжні професіонали своєї справи. Ми працюємо в злагодженій команді, яка завжди готова надати клієнтам найкращий сервіс. Радість, яку я чую у голосі наших клієнтів після успішних консультацій, є безцінною. :)
Все гуд))))
2023-08-10 10:34 Аноним, г. Киев
Робота продавця-консультанта ювелірних прикрас дуже насичена та відповідальна. Навчитися розрізняти характеристики різних каменів та металів – непросте завдання. Іноді бувало складно догодити всім і запропонувати саме те, що клієнт чекав. Однак це був досвід, який дозволив мені розвинути вміння уважно слухати та знаходити індивідуальні рішення.
В цілому все окей, але бувають різні нюанси)
2023-08-03 14:51 Консультант, г. Киев
Я пишаюся тим, що є частиною Столичної Ювелірної Фабрики. Це не просто робота, а можливість перетворювати мрії клієнтів на реальність та приносити радість кожному, хто обирає наші прикраси. Працюючи тут, я переконалася, що щира посмішка та подяка клієнтів – найкраща нагорода за нашу роботу. :)
Все добре :)