Эл. почта: svitysa20@ukr.net
Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Житомир, Ивано-Франковск, Кировоград, Кременчуг, Луцк, Львов, Одесса, Тернополь, Ужгород, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Мелитополь, Полтава
Телефоны: 0679784537

Отзывы о компании     Столичная Ювелирная Фабрика Всего отзывов: 257

2024-04-17 16:01 Єлизавета Д******а, г. Киев
Можу з впевненістю сказати, що це не просто робота, а справжня друга сім'я. Тут панує доброзичлива і взаємовиручальна атмосфера, де кожен готовий допомогти і підтримати. Колектив у нас молодий, активний, завжди сповнений ідей. З такими людьми приємно працювати і перебувати в одному колективі.
Все чудовоооо)))
2024-04-10 12:17 М****м, г. Киев
Я працюю відеографом у "Столичній" вже рік. Подобається знімати красиві відео про наші прикраси. Колектив дружний, завжди готовий допомогти. Робота цікава, є можливість розвиватися у своїй професії.
Все ок
2024-04-04 15:41 М****а Ш*****т, г. Киев
Офіс компанії зручно розташований, до нього легко дістатися. В офісі створено комфортні умови праці: сучасне обладнання, зручне робоче місце, все необхідне для роботи.
Все ок! )
2024-03-28 16:02 Мар`яна, г. Киев
Робота в колл-центрі СЮФ - це не просто рутинна робота. Тут щодня стикаєшся з новими завданнями, що робить роботу цікавою і динамічною. Мені подобається, що я можу допомагати людям. Щодня я отримую подяки від клієнтів за допомогу у виборі ювелірних прикрас або за консультацію з питань роботи магазину.
---
2024-03-20 17:07 Діана, г. Киев
Уже два роки працюю в Столичній Ювелірній Фабриці продавцем-консультантом. Подобається дружний колектив, лояльне керівництво, стабільна зарплата. Рекомендую всім, хто шукає стабільну роботу з можливістю кар'єрного зростання.
З мінусів - іноді буває багато роботи, особливо перед святами. Але це не критично, адже за цей час можна добре заробити.
2024-03-13 15:23 О***а Д******о, г. Киев
Столична Ювелірна Фабрика - це стабільна компанія з багаторічною історією та гарною репутацією. Мені подобається працювати в компанії, яка впевнена у своєму майбутньому і піклується про своїх співробітників.
Все ок
2024-03-06 13:56 Юлія К******о, г. Киев
У Столичній Ювелірній Фабриці панує доброзичлива і комфортна робоча атмосфера. Тут немає місця токсичності, конкуренції та пліткам. Колеги завжди готові допомогти і підказати, а керівництво з повагою ставиться до своїх співробітників. Мені подобається працювати в команді однодумців, де кожен відчуває себе цінним і значущим. Ми завжди можемо розраховувати один на одного, як у робочих питаннях, так і в неформальній обстановці. Я вважаю, що комфортна робоча атмосфера - це запорука…>>
Можна додати безкоштовну смачну каву, чай та смаколики.
2024-02-28 16:14 К******а М******а, г. Киев
Працюю в ювелірній сфері вже більше трьох років і щодня дізнаюся щось нове. Це творча і захоплива робота, яка вимагає точності та уваги до деталей. Офіс затишний, знаходиться біля метро, заробітну плату платят вчасно, періодично прооводят компоративи)
Мені все подобається :))
2024-02-21 15:09 М*****о Камінський, г. Киев
Робота в кол-центрі ювелірного магазину вимагає відмінних навичок спілкування та терпіння. Я вражений, наскільки важливо добре знати продукцію, щоб надавати клієнтам кваліфіковану допомогу.
Іноді зустрічаються виклики через складні запити клієнтів, але задоволення від успішно вирішених ситуацій неперевершене.
2024-02-15 15:40 Веб-дизайнер, г. Киев
Работая веб-дизайнером в Столичной ювелирной фабрике, каждый день сталкиваюсь с уникальными задачами. Здесь ценят креативность, дают простор для самовыражения. Коллеги – настоящие профессионалы, готовые поделиться опытом. Руководство поддерживает новаторские идеи, что мотивирует расти и развиваться в профессиональном плане. Окружение, где каждый день приносит новые вызовы, помогает мне улучшать свои навыки в дизайне и вносить вклад в развитие компании.