Другие названия: ООО "КАДО"
Сфера деятельности:  Торговля: Мебель, предметы интерьера
Сайт:  kado.ru
Эл. почта: КАДО
Страна: Россия
Телефоны: 540-67-76

Отзывы о компании     КАДО Всего отзывов: 21

2014-07-31 04:15 Paul Old, г. Львов
нет
"Tiensoptima"(Тяньші) у Львові, Україна офіс:м.Львів вул.Ів.Франка, 14 офіс"Капітал" Це справжній "сєтєвий лохотрон". Заманіловка на слова "Пропонується робота на посаду...(Робота пропонується на різні посади і від різних людей або фірм/юридичних осіб/, таких як ПП, ТзОВ і т.інше) Реклама може бути в газетах, "на столбах", в Інтернеті. Спочатку пропонується співбесіда(в офісі "Капітал", вул.Ів.Франка, 14);потім навчання (6 лекцій) Треба "втюхивати" чаї, бади, косметику Китайського виробництва "Tiens"(спочатку треба самому купити на 200-300у.о.)Сертифікаціїї на товари нема (скільки не просив показати) Ціни щонайменше втричі завишені в порівнянні з анологічною продукцією провідних фірм. Почув на лекціях: 1.навіть в Китаї робота "Tiens"(Тяньші)один час була заборонена; 2.після придбання і вживання якогось бада в матері клієнтки знайшли рак. (не знаю чи правда це) Фірма розширяє ринок збуту в Україні по областях.В своїх областях клієнти ("Лохи") закінчились, то переїзжають в ішнші обл.центри.Так у Львові працюють "спеціалісти" з Харкова, Києва, Одеси і так далі. Висновок:Якщо Ваше морально-етичне виховання дозволяє все це - це "Ваша…>>
2014-06-16 14:19 Антон Завалов, г. Львов
В компанії добре налагоджена робота працівників і їхні обов'язки. Привітні і люб'язні працівники.
Вербують людей по чорній силі. Мозковий штурм такий, що % людей пройшовши їхній курс навчання, залишить в компанії свої останні гроші. Обіцяють людям золоті гори, але безплатний сир-тільки в мишоловці. У м.Львові офіс знаходиться на вул.Франка 14, назка фірми "КАПІТАЛ" -- пішовши туди Ви тільки збагатите фінансово тих, хто там працює але ніяк не себе. Можете займатись такою ж роботою, як і працівники фірми але, щоб таким займатись то потрібно бути низько-моральною і без сумління і совісті,…>>
2014-06-04 14:06 Ірина, г. Львов
- - -
Піраміда і мережевий маркетинг. Мене знайшли самі через HeadHunter, ось їхня компанія http://hh.ua/employer/1358748? utm_content=2014_06_04&utm_medium=email&utm_source=email&utm_campaign=resume_watched По телефону, навіть не представившись спитали чи я ще шукаю роботу і запросили на співбесіду. На співбесіді було багато кандидатів, багато і тих, хто проводив співбесіду. Усі по-діловому одягнені, усмішка від вуха до вуха, всіх по імені по-батькові кличуть. Дають заповнити таку собі анкету.…>>
2014-05-12 17:18 Доброжелатель человек, г. Львов
я спочатку думала шо то серйозні люди
Якшо вам прийшло таке електронне письмо Здравствуйте ДОБРОЖЕЛАТЕЛЬ Ознакомившись с Вашим резюме, наша компания заинтересована в предложении Вам работы. Для подробной информации приглашаю Вас на собеседование. Перезвоните нам по одному из телефонов: 067-831-88-35 или 095-849-27-37 чтобы обсудить возможную дату и время собеседования для Вас. (то не купляйтеся на той лохотрон, я вас дуже прошу! ! ! )
2014-04-28 17:36 анонім анонімний, г. Львов
Та відсутні вони звичайний ЛОХОТРОН для невпевнених в собі людей або людей у відчаї. Там сиділи зі мною такі перестрахані люди , ну лашари , включно зі мною))))))
БОРОНЬ-БОЖЕ СЮДИ ЗАЛІСТИ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ЛЮДИ НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ЛОХОТРОН - компанія "КАПІТАЛ" / фірма ТІЕНС! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Львів-Івана франка 14 Я постараюсь вам доказати що це фінансова піраміда на подобі мМм.Я напишу , що відбувалося зі мною.Знайдіть подібне та відмінне за аналогією з собою. І так , я шукав роботу. Знаходжу на сайті Сландо вакансію Адміністративно - кадровий спіробітник.Все гарно розписано, файна…>>
2014-02-04 22:09 Николай, г. Львов
сначала были радужные надежды, деньги вот-вот должны были начать зарабатываться, но........А как я пахал, сколько денег вложил в обучение, в литературу, в продукцию.....! ! ! не дай Бог другому пожелать! ПОЛОЖИТЕЛЬНО то, что узнал много о здоровье и БАДах. Спасибо и за это.
Маркетинг план составлен так, что деньги увидит только руководство компании в Китае! ! В нам что? Я принял решение больше не работать, КОМПАНИЯ ОСТАЛАСЬ ДОЛЖНА МНЕ ПОЧТИ 4000 ГРИВЕН. И никаким законным путем не удалось их вернуть. Выдумали совершенно нереальные условия, которые надо выполнить, чтобы получить МОИ деньги. СПЛОШНОЙ РАЗВОД. ПОТЕРЯЛ СТОЛЬКО ЛЕТ!
2014-02-04 22:06 Николай, г. Львов
2013-11-17 14:56 Александр Пушкарук, г. Львов
У меня опыт работы в бизнесе 18 лет, у меня всегда было прибыльное предприятие, но ситуация в экономике заставляет искать новые, более выгодные возможности.И я их нашел! Это замечательная компания Тiens.котрая дает шанс реализовать свои возможности, помочь своей семье стать счастливыми и финансово независимыми.Надо только захотеть в этом разобраться.Желаю Вам быть мудрыми.
Надо работать.
2013-03-27 23:21 аноним, г. Львов
Приятный, хорошо одетый офисный персонал!
Вообщем ситуация проста! Искала работу, отослала резюме, ответили ровно через 2 часа) -'Ваше резюме было рассмотрено руководителем. Вам необходимо подъехать на собеседование, для более детального разговора запись по тел.066-057-47-18, 097-116-30-78' Звоню...назначили день и конкретное время, сказали ФИО моего так званного руководителя)Еду...офис в большом не особо новом здании, 8 этаж...маленькие три комнатушечки...дают анкету, ничего особенного...имя, дата рождения, опит работы, образование,…>>
2013-02-23 00:53 Олег, г. Львов
Отличная информационная поддержка на всех этапах работы, качественная продукция, полностью сертифицирована, надежное, проверенное личной практикой, партнерство (ни разу не было кидалова с деньгами и даже задержек по оплате, не зависимо от объема). Достойная компания, отличные перспективы!
Нытикам и слабакам лучше пойти на работу по проще, потому что придется обучаться и работать, халявных денег нет!