Другие названия: ООО "КАДО"
Сфера деятельности:  Торговля: Мебель, предметы интерьера
Сайт:  kado.ru
Эл. почта: КАДО
Страна: Россия
Телефоны: 540-67-76

Отзывы о компании     КАДО Всего отзывов: 3

2014-12-18 05:42 Ігорич, г. Тернополь
Гарно надресеровані працівники
Короче люди. Лохотрон він і в африці лохотром. Був я на тих зборах. Фігня повна. Вік присутніх від 18 і за 50. Зараз після 45 важко десь влаштуватись. А там пох.. кого на бабки нагріти. Але скількиб на них грязі не лили компанія працює. Як не крути а кожен день 2-3 лохи знайдеця.
2014-09-13 17:56 Андрій, г. Тернополь
нема
на багато питань нема відповідей, щоб там почати працювати треба накупити їхньої продукції, якої нафіг мені не треба.мінімально на 50 у.о.1у.о.=8.3 грн, а рядять на 6000 у.о.Кароче розвод повний, не йдіть туда, я тільки 3 дня даром поратив на ті їхні галімі лекції.Обіцяють яхти, самобльоти, вертобльоти і таке, за то шо всякі мазі впарюєш
2014-09-11 20:12 Аноним, г. Тернополь
дівчата там такі нічо є гррр..
дуже багато обіцяють, і яхти і літаки, просто мрія, а не робота, але ясно, що такого не буває, вот і думаю нафіга я портратив 2 дня на ті тупі лекції