Отзыв о компании КАДО
Добавлен: 14:06 04.06.2014
Другие названия: ООО "КАДО"
Сфера деятельности:  Торговля: Мебель, предметы интерьера
Сайт:  kado.ru
Эл. почта: КАДО
Страна: Россия
Телефоны: 540-67-76

Никнейм: Ірина (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Июнь 2013
Дата увольнения: 2014

- - -

Піраміда і мережевий маркетинг.
Мене знайшли самі через HeadHunter, ось їхня компанія http://hh.ua/employer/1358748?utm_content=2014_06_04&utm_medium=email&utm_source=email&utm_campaign=resume_watched
По телефону, навіть не представившись спитали чи я ще шукаю роботу і запросили на співбесіду. На співбесіді було багато кандидатів, багато і тих, хто проводив співбесіду. Усі по-діловому одягнені, усмішка від вуха до вуха, всіх по імені по-батькові кличуть. Дають заповнити таку собі анкету. Далі викликають кожного в кабінет, а там штук 9 малюсіньких столиків, де і проводять розмову. Зі мною говорив дуже приємний хлопець, постійно усміхався, питав дуже мало, вже потім я зрозуміла що нормальний рекрутер питав би більше і значніші питання. На моє питання про орг структуру відповів що усе розкажуть на навчанні. Веечері мені позвонили і радісно привітали з тим, що мене обрано і запросили на навчання.
На навчанні відбувався повний піздєц. Вибачте. Отже перед початком мене запросили до мого "керівника", яка виявилась не такою вже офіційною чи розумною, говорила плутано, нечітко і видно по ній, що вона якась занюхана так би мовити. Сказала, що дадуть літературу на опрацювання, і попросила за затерту книжку 50 грн застави. Благо в мене тоді стільки не було. Далі лекція. Лектору даю 5 балів, зомбіст ще той. Працює з публікою якісно, всіх заохочує говорити, піднімати руки і у всьому з ним погоджуватись. Лекція мала бути по фінансах, але він розказував тупу фігню, мета якої: показати як ми погано живемо і як про нас не дбає держава. На другий день стало ще цікавіше. Цілу годину нам розказували про система нарахування зп. І смішно стало вже на початку: немає посад, лишень рівні карєри, зірочки. В жодній нормальній компанії такого не буває, запамятайте. Друге: рахують зп вони умовними одиницями. 1 уо=8,5 ( спочатку казали 11, але потім сказали що нас будуть офіційно працевлаштовувати тому 8,5) - за Українським законодавством нарахування івидача зп відбувається лише у гривнях, навіть не доларах чи євро! Розписували довгі формули з відсотками, розказували про "сімейний бізнес" де можна просто створити рахунок на близьких і їм будуть капати відсотки. Просто так! Не компанія а чарівники. Але от коли мене пробило на дикійший ржач: після восьми зірочок карєра не закінчується! Далі йде бронзовий, срібний і золотий лев! А потім ПЧП - почесний член правління. І ще подарунки 20, 40 і 100 тисяч вже не уо а доларів.
До речі назву своєї контори вони не говорять. На лекції хтось спитав і лектор мав необережність сказати, хоча дуже невнятно, двічі повторював але я вловила шось на кшталт тясн чи того подібного. Вже потім побачила напис на слайді, загуглила і підтвердила свої побоювання. Одразу пішла, і мені ще звонили питали куди я пропала. На фразу "я не хочу працювати у вашій компанії" ця "керівник" помямлила і сказала ну але ж ми вам ще про обовязки не розказували. Ніби це не зрозуміло, що вони всіх змусять продавати їхню продукцію.

# Олег2014-06-21 00:39:34
Спасибо, Ирина и всем остальным за отзыв - столкнулся с ними в Харькове в 3-х местах, габирают и офисных сотрудников и помошников руководителей и зарплаты в рекламах и 9000 и даже 16 000 грн . !!! в один день оббежал 3 места - везде одно и тоже: анкеты, общие вопросы о работе, как хорошо вы заполнили анкету, мы вам вечером перезвоним, вы нам подошли приходите на учёбу и будете "абсолютно счастливы". Вечером только была возможность залезть в инет и почитать про них. И кстати да, название фирмы у них фиг запомнишь. когда вечером позвонили и сказали шо принят и приходить на учёбу, уточнил их название и сразу отзывы почитал и опасения подтвердились ... ну что за люди ?
# Таня2014-06-20 18:00:25
У меня всё точь-в- точь, как и описала Ирина. Благо, до этих тренингов дело не дошло) Офис расположен по адресу г. Одесса, Базарная,12, офис № 3. Люди, не ведитесь!!!
# Неважно2014-06-18 19:41:05
Спасибо западный брат) с г.Одесса
# Олька2014-06-13 17:54:32
И не научит! Лохи не переведутся у нас в стране никогда! У нас даже МММ повторно запустили и кучу людей опять повелись! Нет, ну каким нужно быть идиотом?!
# Ксенія Назарова Пиздло2014-06-05 21:45:10
Осилив декілька лекцій, впереді ще 3, але вже нема часу на цей цирк, влаштувався на нормальну роботу, на жаль на лекціях люди активно вірили в це все, було багато пенсіонерів, яких контора безжалісно розведе. Дивуюють ті люди, які дивлячись в очі людям похилого віуц нагло брешуть і розказують про безхмарне майбутнє, про дім на морі. На жаль людей досвід МММ нічого не навчив...