Другие названия: ООО "КАДО"
Сфера деятельности:  Торговля: Мебель, предметы интерьера
Сайт:  kado.ru
Эл. почта: КАДО
Страна: Россия
Телефоны: 540-67-76

Отзывы о компании     КАДО Всего отзывов: 10

2015-03-27 14:20 Влад Скварук, г. Луцк
нормальная компания, с элементами сетевого, работает по офис-складской системе. знаю, что если будешь "пахать", то будешь зарабатывать хорошие деньги. поражает меня то, что модераторы позволяют публиковать непрофессиональные глупые отзывы по типу "меня там насторожило то, что там работают люди разного возраста". гениально! ! ! !
нет
2015-03-26 00:13 аЛИНА, г. Луцк
хорошая компания.а продукт ваще класссс)))мне очень нравиться, маркетинг план отличнй! ! ! ! )))
нет
2015-03-20 02:27 Elеn, г. Луцк
Улыбчивые сотрудники офиса
2015-03-14 19:19 Аноним, г. Луцк
персонал підозріло дуже любязний зі всіма.Але відмовчується.
Нашла на сайті цю вакансію.Надіслала резюме.Через пару днів прийшла відповідь що керівництво зацікавилось мною і мені потрібно перезвонити по телефону щоб записатись на співбесіду.Я позвонила, записалась (м.Луцьк, Словацького 7, поверх 2, кабінет 206). коли туди прийшла, там вже сиділо близько 30 людей.Мене насторожило що там були люди зовсім різного віку (похилого) хоча зазвичай на такі посади беруть молодих людей.Записалась в адміністратора.Потім чекала свого керівника в мене попався Осетров.Запросив…>>
2015-03-13 22:35 Яна, г. Луцк
Лохотрон лохотроном! ! ! Гастрольори їдьте в Росію москалів дуріть, або їдьте в Донбас воювати, падлюки! Вас і так клянуть- на ваших дітей піде- на чужій біді не розбагатієте! ! !
Дурять від подачі роботодавцем оголошення і увесь час! Коли вже їх посадять! ! ! Як Вам не соромно-вас же люди клянуть, як Путіна! ! ! ! До уваги жителів Луцька! ! ! Цей "очєрєдний" лохотрон зняв офіс у Луцьку: вул. Словацького, 7. Їхні телефони: 096 694 67 15, 099 300 75 39, 096 374 25 29, 099 27264 97 та 063 440 81 20. По телефону назначають зустріч, потім агітують, як завджи всіх кругом...P.S. Офіси завжди знімають дорогі, і обов, язково мусить висіти плазма-це в них "тіпа" круто!…>>
2015-03-13 22:31 Яна, г. Луцк
Це ЛОХОТРОН! ! !
2015-03-11 20:34 Ольга, г. Луцк
немає
Люди! ! ! повний лохотрон! ! ! . Не ведіться, не ходіть, промивають мозги вже з співбесіди. Брехня на брехні і брехнею поганяє. Розпочалося з того, що я на свою електронну адресу отримала лист про те що моя кандидатура зацікавила КЕРІВНИЦТВО, передзвоніть і запишіться на співбесіду. Ну я і передзвонила, ввічливий чоловічий голос записав мене на співбесіду, на моє питання "які документи при собі мати? " "лише хороший настрій", ну погодьтеся, що в нормальній і легітимній фірмі у Вас перш за…>>
2015-03-04 21:49 and, г. Луцк
Лохотрон
Повинен погодитися з попередніми коментарями, нічого по суті не розказують, що буде входити в твої обов'язки не говорять, ходив їхній працівник з бейджиком питаюсь скільки тут працюєш каже 3 тижні, а в чому суть роботи він не хоче відповідати, говорить не хоче заплутувати, по їхньому ми будем жити як в казці і нічого що в країні складна ситуація, а ті хто пише що орм робота, нехай розкажуть про свої обов'язки
2015-02-12 02:56 Сергей, г. Луцк
Нет
Без лоха и жизнь плоха! . Очередной лохотрон. Зараз у них офіс по вул. 8 Березня, буд.1.
2014-11-20 12:59 Аноним, г. Луцк
просто немає
це просто лохотрон! ! ! НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ЦЮ КОМПАНІЮ! ! ! ЛОХОТРОН! ! !