Сайт:  opencanadaimmigration.ca
Эл. почта: immigratecanada@immigratecan.ca
Регионы работы: Киев, Запорожье, Кировоград, Харьков, Винница, Днепропетровск, Херсон, Тернополь, Белая Церковь, Мелитополь, Каменец-Подольский, Южноукраинск, Мариуполь, Луцк, Миргород, Одесса, Кривой Рог, Чернигов, Полтава, Сумы, Черкассы, Ивано-Франковск, Черновцы, Львов, Ялта, Днепродзержинск, Бердянск, Ровно, Николаев, Ужгород, Павлоград, Лисичанск, Токмак

Просмотры:  1966

Отзывы о компании     Canadian Universal Solutions Corp Всего отзывов: 14

2019-11-14 22:29 М*****о, г. Ивано-Франковск
зробив поки оцінку шансів, скористався акцією) хлопці відмінні, тлумачні, мені їх порадили друзі, радий що Звернувся. Ми на даний момент підписала договір, вони розповіли що і коли робити, так що все супер! ) Були в Івано-Франківську за адресою Галицька, 25
Нi
2019-07-07 13:57 М*****а, г. Ивано-Франковск
Я наполегливо рекомендую звернутися до їх послуг, тому що насправді немає причин цього не робити. Можливість завжди мати під рукою людину, якій можна задати будь-яке питання стосовно процесу іміграції і отримати фахову відповідь є безцінною, особливо коли виникають проблеми або неясності (а вони обов'язково будуть). Для мене це тільки початок, попереду ще IELTS і подача власне на візу, тому сподіваюсь, що наша співпраця буде не менш плідною.
Ні
2019-05-22 12:09 Кароліна, г. Ивано-Франковск
Була на зустрічі з Галиною, вона виявилась дуже компетентною і чуйною людиною. Я розповіла їй свою історію, вона відразу розмежувала, що зможе зробити, а що ні. Дякую, що не ввели в оману, а розповіли все як є.
Немає
2019-05-12 11:02 В******я, г. Ивано-Франковск
У меня возникли трудности с оформлением рекомендательного письма. Я связалась с Галиной и ивано-франковского офиса, она ответила на все мои вопросы, чем очень помогла! Большое спасибо !
Нет