Сайт:  opencanadaimmigration.ca
Эл. почта: immigratecanada@immigratecan.ca
Регионы работы: Киев, Запорожье, Кировоград, Харьков, Винница, Днепропетровск, Херсон, Тернополь, Белая Церковь, Мелитополь, Каменец-Подольский, Южноукраинск, Мариуполь, Луцк, Миргород, Одесса, Кривой Рог, Чернигов, Полтава, Сумы, Черкассы, Ивано-Франковск, Черновцы, Львов, Ялта, Днепродзержинск, Бердянск, Ровно, Николаев, Ужгород, Павлоград, Лисичанск, Токмак

Просмотры:  1964

Отзывы о компании     Canadian Universal Solutions Corp Всего отзывов: 14

2021-11-19 19:34 Iван, г. Ивано-Франковск
Дуже довго зважувалися на такий серйозний крок у житті. Інша країна. інші люди, дуже далеко ... Але врешті-решт! якщо у нас нікому не потрібні кваліфіковані лікарі, змушені вираховувати чи можуть вони собі дозволити купити дитині дорогу іграшку, то навіщо жити в такій країні ? ! Звернулися в цю компанію і залишилися задоволені ставленням, індивідуальним підходом і конструктивністю зустрічей.
Нi, все сподобалось
2021-10-15 13:46 В***м, г. Ивано-Франковск
Дякую за допомогу з документами та вибір програми імміграції. Така ефективна робота стала для мене приємною несподіванкою. Буду рекомендувати вас усім знайомим та друзям!
Нет!
2021-08-30 09:33 О*я, г. Ивано-Франковск
Звернулися в цю компанію після кількох невдалих спроб з іншими… Саме вони дали нам впевненість в тому, що ми дійсно зможемо змінити своє життя. Компанія професійна і вони не беруться за безперспективні випадки. Тому саме з ними ми підписали договір. Якщо своїй країні начхати на своїх людей, то треба жити там, де країна думає про людей!
Все клас
2021-06-03 21:01 О***а, г. Ивано-Франковск
Нарешті знайшли тих людей, які справді можуть допомогти здійснити мрію про переїзд до Канади. Велика та надійна компанія з кваліфікованими фахівцями.
Все супер
2021-03-22 12:03 Е**р, г. Ивано-Франковск
Ми з їх допомогою змогли відправити мого молодшого брата вчитись до Канади. Велика вдача що його прийняли й ще більша, що компанія швидко владнала всі моменти з документами. Щире дякую їм!
----
2021-03-09 17:08 М****а, г. Ивано-Франковск
Звернулися в цю компанію після декількох невдалих спроб з іншими… Саме вони дали нам впевненість в тому, що ми дійсно зможемо змінити своє життя. Компанія професійна і вони не беруться за безперспективні випадки. Тому саме з ними ми підписали договір. Якщо своїй країні начхати на своїх людей, то треба жити там, де країна думає про людей!
Такого нема
2021-02-01 22:19 Л****а, г. Ивано-Франковск
Прийняти таке рішення було не легко, але ми вирішили що це дуже хороша можливість для наших майбутніх дітей. В мережі знайшли цю фірму, пройшли в них перевірку і завдяки стажу мого чоловіка в нас є дуже хороші шанси. З англійською мовою треба ще попрацювати, але у нас все вийде.
Все добре
2021-01-15 19:42 Іван, г. Ивано-Франковск
Якісна послуга. І роблять все одразу жваво, за відпрацьованим планом. Пройшов консультації та оцінки шансів. Я працював перекладачем з французької, тож з мовою проблем немає. Хочу до франкомовного Квебеку. Підписав документи, процес іде.
Все супер
2020-11-11 11:49 О***а, г. Ивано-Франковск
Дуже подобається їх підхід до клієнта. Поки справа клієнта в роботі дають можливість дізнатись про усі зміни у важливих питаннях. Я знала, що мені підходить програма сімейного спонсорства і спокійно чекала. А CUSC оперативно зробили відео про зміни в програмі і я відразу у курсі. Ось, кому буде корисно дивіться https://youtu.be/Qyd1jkmjh60
все добре
2020-01-15 20:02 О**г, г. Ивано-Франковск
Віддав на підготовку свої документи, вже багато встигли зробити і за кожен результат вони звітують. в Івано-Франківську за адресою Галицька, 25
Нi, все добре