Сайт:  opencanadaimmigration.ca
Эл. почта: immigratecanada@immigratecan.ca
Регионы работы: Киев, Запорожье, Кировоград, Харьков, Винница, Днепропетровск, Херсон, Тернополь, Белая Церковь, Мелитополь, Каменец-Подольский, Южноукраинск, Мариуполь, Луцк, Миргород, Одесса, Кривой Рог, Чернигов, Полтава, Сумы, Черкассы, Ивано-Франковск, Черновцы, Львов, Ялта, Днепродзержинск, Бердянск, Ровно, Николаев, Ужгород, Павлоград, Лисичанск, Токмак

Просмотры:  1964

Отзывы о компании     Canadian Universal Solutions Corp Всего отзывов: 4

2020-09-08 12:16 К****о, г. Тернополь
Дізнався, що в нашому місті є їхнє представництво, це дуже зручно. Не довелося їхати кудись. Загалом сумлінні консультанти, роблять все як треба
Нi, сумлінні консультанти
2020-08-14 17:55 Л***в, г. Тернополь
Це дуже добре, що є такі компанії, як ця, бо самостійно дуже складно у всьому розібратися. Після оцінки шансів підібрали програми по яких ми маємо можливість виїхати до Канади, незважаючи на наші непрості обставини… Зараз вже на заключному етапі, наприкінці року будемо їхати. Все дуже професійно, молодці)
Вони молодці
2019-08-04 19:48 Е*****я, г. Тернополь
https://immigratecan.ca/contac каджый кого вы здесь увидите, специалист с большой буквы! Благодарю эту компанию за разъяснение тонкостей иммиграционного права, за дополнительные краски в палитре восприятия Канады и за то, что помогла отразить реальность более объективно.
Не было
2019-01-31 13:22 Іван, г. Тернополь