Другие названия: итера. титан 21. самира.

Регионы работы: Чернигов, Киев, Житомир, Днепропетровск, Черкассы, Кировоград, Хмельницкий, Полтава, Сумы, Винница, Николаев, Ровно, Львов, Александрия, Ивано-Франковск, Кривой Рог, Прилуки, Одесса

Описание деятельности:  охранная деятельность

Отзывы о компании     иберия- групп Всего отзывов: 6

2015-12-10 11:07 Михайло, г. Прилуки
Нормальна агенція! Форму видають, соціальний пакет є, офіційне працевлаштування. зазвичай охороняємо працюючі підприємства, обовязки такі: перевіряти перепустки працівників підприємства та слідкувати щоб вони не крали продукцію... зарплатню виплачують із врахуванням результатів праці (якщо є недоліки або виявлені порушення - догана або навіть штраф), перераховують на картку, відшкодування на лікарняні - виплачують також, відпустка раз на рік. особисто мене влаштовує тому тут і працюю.
незначні
2015-11-24 00:27 Андрій, г. Прилуки
Якщо твою працю не цінують - нема чого й свій час марнувати. Це як на ринку - щось виробив = вимагай власну ціну, якщо не платять = шукай іншого покупця, а свій талант задарма не продавай... а на ринку охочих до задарма отримать коштовне забагато є, отож не лови гав - та вимагай за власну працю справедливОЇ винагороди...
тоє власний клопіт керівництва
2015-11-16 17:26 Микола, г. Прилуки
Працюю на цій фірми з квітня, обіцяли зарплатню 3500 грн - стільки й платять (співробітники кажуть що підвищення зарплатні відбувається поступово - із підвищенням стажу). По документах на роботу оформили одразу. Відношення керівництва до працівників нормальне, графік чергувань необтяжливий, зайвого по роботі не вимагають. Можна працювати !
недоліки є , але незначні
2015-11-16 17:25 Андрій, г. Прилуки
Робота звичайна, для тих хто про охорону знає - не складно... Керівництво суворе, але по справах, запрлатню видають вчасно, форму та взуття також видають. при тому яка ситуація в країні - навіть непогано - фірма не закриваются - робота є і зарплатню не урізають !
-----
2015-11-16 17:24 Олександр, г. Прилуки
Сама звичайна фірма. Зарплатню дают вчасно, форма видається, відпустка по графіку. Я поки сюди влаштувався - у різних охороних фірмах попрацював, у цій хоча б свавілля керівництва немає, а заплатня хоч і не велика - але вчасно!
треба підіймати зарплатню !
2015-11-16 17:23 Саня, г. Прилуки
Всем доброго дня. Я проработал уже больше года, нормальная фирма, работа устраивает, деньги платят вовремя. Отношение как и везде, я работал хорошо так шо штрафов не было, пару раз даже премию давали. Так шо нормальная кантора, работать можно.
-------