Другие названия: итера. титан 21. самира.

Регионы работы: Чернигов, Киев, Житомир, Днепропетровск, Черкассы, Кировоград, Хмельницкий, Полтава, Сумы, Винница, Николаев, Ровно, Львов, Александрия, Ивано-Франковск, Кривой Рог, Прилуки, Одесса

Описание деятельности:  охранная деятельность

Отзывы о компании     иберия- групп Всего отзывов: 5

2016-01-05 10:58 Микола, г. Ивано-Франковск
Підприємство саме звичайне, керівництво вимагає стільки ж уваги до праці скільки нараховує зарплатні, гроші перераховують на пластикову картку , спецодяг та взуття видають, лікарняні ті відпустка виплачуються, керівництво взагалі надто суворе , як на мене, але в цілому справедливе...
набирають на роботу навіть пияк - важко потім із ними в коллективі співпрацювати !
2015-12-03 10:39 Микола, г. Ивано-Франковск
Ото так напишу: за той час що я тут працюю особисто в мене така думка - звичайна гарна фірма, зарплатню платять середню але перераховують вчасно, форму та взуття охоронцям видають, лікарняні та відпустку відшкодовують, під охорону приймаємо приватні підприємства - в обовязках або перевірка перепусток, або охорона огорожі, керівництво нормальне, хоча коли якась неприємна пригода на місті охорони - лютує по справжньому.
)))))
2015-11-16 17:24 Генадий, г. Ивано-Франковск
НЕМА
ПОТЕРЯНА ФИРМА И НАЧАЛЬНИК ОХРАНИ КАБАН ВОНЮЧИЙ ТЕЖ ТАКИЙ НЕ РОБИТЬ НІЧОГО ПУЗО НАЇДАЄ РАЗОМ ЗІ ЖДАНЮКОМ ГРОШІ НЕ ПЛАТЯТ ІСТИ НЕ МАЄ НА ЗАПИТАННЯ КОЛИ БУДЕ ЗАРПЛАТА НЕМАЄ НІ КУРИТИ НІ ЇСТИ ВІДПОВІДЬ ОДНА ЇШ КУКУРУЗУ І КУРИ КУКУРУЗУ ІЗДЯТЬ НА МАШИНІ ЯК ПЕДИКИ ВИДНО ДРОЧАТ ОДИН ОДНОМУ ТРЕБА ВИЛОВИТИ ПО ОДНОМУ ТА ХАВАЛЬНИКИ ПОНАБИВАТИ ТЕЛЕФОНИ ВИЩОГО КЕРЕВНИЦТВА НЕ ДАЮТЬ КОРОЧЕ ПОВНА ХУЙНЯ ЦЯ ОХОРОНА НЕЗНАЮ ЯК В ДРУГИХ ФІРМАЙ А ТУТ ПІЗДЕЦЬ ЖОПА
2015-11-16 17:24 Сергій, г. Ивано-Франковск
Оце почитав відгуки та й своє напишу: воно якщо чоловік лайно - то воно ніде притулку не знайде, лише тільки лаятись буде та шукати хто б його за дарма годував. А тут керівництво ледарів або виганяє або штрафує - нормальним працівникам платят вчасно, може й не багато але то справа окрема, бо потреби у всіх різні! Фірма добра! ! ! - якщо звісно ти не ледащо.
------
2015-11-16 17:23 Павло, г. Ивано-Франковск
Гарна фірма. Працюю вже рік - все добре. Зараз кума намагаюсь сюди пристроїти.
немає