Другие названия: итера. титан 21. самира.

Регионы работы: Чернигов, Киев, Житомир, Днепропетровск, Черкассы, Кировоград, Хмельницкий, Полтава, Сумы, Винница, Николаев, Ровно, Львов, Александрия, Ивано-Франковск, Кривой Рог, Прилуки, Одесса

Описание деятельности:  охранная деятельность

Отзывы о компании     иберия- групп Всего отзывов: 5

2016-01-11 11:43 Олександр, г. Львов
фірма - нормальна ! Формою забезпечують, соціальний пакет присутній, офіційне працевлаштування. охороняємо здебільшого працюючі підприємства або склади, по роботі обовязки такі: або перевіряємо перепустки працівників підприємства або слідкуємо щоб не крали продукцію зі складів... зарплатню виплачують по кількості годин вахти а також враховуються недоліки або виявлені порушення особисто, зарплату перераховують на банківську картку, відшкодування на лікарняні і відпустку в наявності. мене тут…>>
дуже суворе керівництво
2015-12-01 12:40 Михаил, г. Львов
Фирма обыкновенная, требования руководства по работе - вполне соответствуют зарплате, з\п без задержек на карточку перечисляют, спецодежду выдают, и в отпуск без проблем... начальство как везде - со своими тараканами, но в целом нормальное, моя оценка - 4 из 5 !
- - - -
2015-11-22 00:01 Денис, г. Львов
я таке скажу: керівництво при розумі, колектив працівників дуже різноманітний, але в цілому нормальний, робота звичайна (щодо охорони), об, екти охорони цивільні, зарплатню перераховують на картки вчасно, одягом, лікарняними листами та відпусткою забезпечують.
є та невеликі
2015-11-16 17:26 Ігор, г. Львов
Доки я сюди потрапив змінив аж 5 різних охоронних фірм... Тут праця для хорони сама звичайна, але умови людські: зарплатня на банківську картку вчасно, форму видают по розміру, лікарняні відшкодовують та й відпустка оплачується ! Ось так !
..........
2015-11-16 17:23 Володимир, г. Львов
Мій життєвий принцип - роби як домовлялись, вимагай як обіцяли! Працюю тут вже більше 3 років - і все добре.
Якщо свое не відстоювать - його можуть і не повернути.