Отзыв о компании КАДО
Добавлен: 19:19 14.03.2015
Другие названия: ООО "КАДО"
Сфера деятельности:  Торговля: Мебель, предметы интерьера
Сайт:  kado.ru
Эл. почта: КАДО
Страна: Россия
Телефоны: 540-67-76

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Март 2015

персонал підозріло дуже любязний зі всіма.Але відмовчується.

Нашла на сайті цю вакансію.Надіслала резюме.Через пару днів прийшла відповідь що керівництво зацікавилось мною і мені потрібно перезвонити по телефону щоб записатись на співбесіду.Я позвонила,записалась (м.Луцьк,Словацького 7,поверх 2,кабінет 206).
коли туди прийшла,там вже сиділо близько 30 людей.Мене насторожило що там були люди зовсім різного віку (похилого) хоча зазвичай на такі посади беруть молодих людей.Записалась в адміністратора.Потім чекала свого керівника в мене попався Осетров.Запросив мене,дуже швидко говорить нічого не зрозуміла про компанію нічого ясного не розказав.Сказав лише що вона займається виробництвом і співпрацює з міжнародними фірмами.За результататми співбесіди сказав що позвонить ввечері і скаже пройшла я чи ні..Позвонив..каже що прохожу далі.Я вже така радісна,думаю що серед тих 30 осіб я пройшла,прихожу через день,знову захожу в той кабінет (206) а тих людей ще більше сидить і знову пенсіонери є.Це ще більше насторожилоПрочитали нам вступну лекцію як заробити гроші і т.д.Нічого про компанію не розказували,це був типу тренінг.Після лекції я знову спілкувалася з керівником де мала взяти книгу "Богатый папа,бедный папа" додому почитати,а взалог залишити їм 70 грн.Потім після 4 лекцій мені ті гроші обіцяли повернути.До речі питала про компанію так як в перший раз не дуже почула,так керівник мені назвав не ту компанію прояку я чула тоді.Чим саме займається ця компанія теж не відомо.Поки я в інтернеті все таки не нашла по цій адресі якісь біодобавки.
Нажаль книгу я вже купила,гроші не повернеш (До речі в неті вона коштує 40 грн. і її можна навіть почитати онлайн).Це сєтєвий маркетинг про який вони нічого не кажуть і успішний він лише тоді коли ви можете залучати інших людей (лохів) від яких у вас потім будуть якісь відсотки.Ця компанія дурить людей.В понеділок в мене мали бути лекції я вже на них не піду.Але жалко що купила книгу(

# Діонізія Точена2015-07-06 04:30:00
Чому ви боїтесь сітівого маркетінгу? Якась відсталість.Компанія- супер.І не якісь біодобавки, а продукція першокласна-прочитайте і вникніть у суть справи. Продукція з того світу людей витягувала,а для профілактики кращої не знайти- аналогів немає. Якби ми всі пили цю продукцію- TIENS то жили б довго як китайці.
# Катя2015-04-01 13:57:53
Книги в принципе интересные, есть что с них взять поучительное) Но компания лохотрон, прошла 3 дня базовой подготовки на 4 день мой руководитель мне говорит что бы открыть свой счет нужно купить продукцию минимум на 300 грн, купить билет на тренинг который стоит 300 грн, каждый месяц оплачивать аренду зала-350 грн, и каждый раз тратить личные деньги на рекламу и все остальное! Я ей говорю у меня нету на данный момент лишней 1500 грн, я пришла заработать деньги а не на оборот!!! Честно, когда устраивалась туда на работу еле хватало денег на проезд туда доехать!!!!
# Роман К.2015-03-27 02:32:07
да, завтра останній день, вирішив дійти до кінця, персонал у них ух дуже привітний, в мене Вівчар, книжку мені пропонували почитати онлайн, за 4 дня навішали повно інформації, що компанія одна з найкращих, показували відео, де вони їздили в Китай, вроді не фотошоп, але щось приховують 100%. Завтра останній день, побачу що вони запропонують, так як до цього часу суть роботи не розповіли, все тієн, лідер, тієн...Доречі, на лекції про виробництво показували продукцію, її досить мало, близько 15 видів(косметичний набір, зубна паста, шампунь...), аж невіриться що компанія змогла добитись такого успіху при такому малому асортименті, розповідали, що деякі припарати лікують від раку, інші від всіх хвороб, говорили що самі перевіряли, так помогає, 2 тижні-і ти як огурчик, спина, варикоз-все вилікує, а коли запитав ціну, то всякі відмовки у них( я зараз не користуюсь, точно не знаю..)-зразу виникли сумніви, продукцію вживають типу регулярно, а ціну не знають, странно. Щодо вікових обмень, то їх нема, яка різниця, хто продукцію покупатиме.
# Людмила 2015-03-24 18:48:20
Дякую за детальний опис!була там сьгодні ..тішила себе що це щось серьозне - а виявилось..
# Іра2015-03-23 13:42:57
Завтра мала йти, вже точно не піду, дякую за відгук!
# Елена2015-03-20 01:56:19
Я тоже была в числе этих людей на первом занятии. Их количество было минимум 50 человек. Многие уже разбежались к 3-му дню лейций. О-о-очень странная система знакомства с компанией. У меня семья спрашивает о будущей работе, а я сама ничего не понимаю, чего делать-то надо будет. Сегодня 19.03.15 было всего человек 20-ть. Самых стойких. Или таких как я - чисто спортивный интерес: а чем все закончиться, чего нам предложат и каких подвохов ожидать. Не хочеться влезть в "халепу". Выведаю - напишу.
# марта2015-03-19 18:39:37
сьогодні мені теж представник компаніі розповідала про цю роботу,я переконана ,що в мережевому маркетинку дійсно можна заробити,але чесно кажучи боюсь,особливо там де треба гроші вкладати.
Книжка чула,що ніби непогана...Навіть цікава,але не читала