Отзыв о компании КАДО
Добавлен: 22:35 13.03.2015
Другие названия: ООО "КАДО"
Сфера деятельности:  Торговля: Мебель, предметы интерьера
Сайт:  kado.ru
Эл. почта: КАДО
Страна: Россия
Телефоны: 540-67-76

Никнейм: Яна (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Март 2015
Полезность отзыва: 1 - 1 = 0

Лохотрон лохотроном!!! Гастрольори їдьте в Росію москалів дуріть, або їдьте в Донбас воювати, падлюки! Вас і так клянуть- на ваших дітей піде- на чужій біді не розбагатієте!!!

Дурять від подачі роботодавцем оголошення і увесь час! Коли вже їх посадять!!! Як Вам не соромно-вас же люди клянуть, як Путіна!!!!
До уваги жителів Луцька!!! Цей "очєрєдний" лохотрон зняв офіс у Луцьку: вул. Словацького, 7. Їхні телефони: 096 694 67 15, 099 300 75 39, 096 374 25 29, 099 27264 97 та 063 440 81 20. По телефону назначають зустріч, потім агітують, як завджи всіх кругом...P.S. Офіси завжди знімають дорогі, і обов,язково мусить висіти плазма-це в них "тіпа" круто!!!! Лучани не ведіться!!!!!!!!!!!!!!

# Діонізія Точена2015-07-06 04:52:00
Якась дурепа не розібралась і всі вже- лохотрон! Обідно за компанію і за наших людей. Наших людей треба заманювати, бо всі нікому і нічому не вірять, думають нахаляву будуть гроші гребти лопатою.Та ні- пахати треба, людоньки.А сітівий маркетінг- це тяжкий труд. Не хочете гроші заробляти- то хоч продукцію вживайте та дякуйте Богу, що вона в Україні є.Не вірите- то помирайте в 50 років. Компанія сама продукцію виробляє і там такі технологі,ї що вам і не снились. І все, що там показуть- чиста правда. А те, що люди орендували офіс і вас заманюють працювати і оздоровлятись при цьому- не кримінал.Кожен працює як вміє, нас цьому ніхто не навчав.Будьте здорові і живіть своїми мізками. Миру всім!
# Татьяна2015-03-14 17:41:29
Була на співбесіді,ввечері позвонили і сказали що пройшла перший етап.Сьогодні сиділа на лекції і в процесі тієї ж лекції я розумію що робота не для мене.Про компанію нічого не розказують,сказали тільки що займається виробництвом.Коли я запитала назву компанії мені задали зустрічне питання "А вам це так принципово?".Ні,мені зовсім не цікаво де я буду працювали...!Назвали компанію ТГК,хоча в минулий раз говорили зовсім про іншу компанію.В інтернеті про цю компанію нічого не знайшла,але за адресою Луцьк,Словацького 7 мені вибило компанію яка займається біодобавками.І тільки сьогодні я побачила коментарі але нажаль вже купила книгу за 70 грн.(В понеділок друга лекція спробую повернути гроші.