Отзыв о компании Швидко гроші
Добавлен: 17:42 09.08.2023

Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Львов, Харьков, Краматорск, Кривой Рог, Винница, Житомир, Мукачево, Ровно, Николаев, Ковель, Белая Церковь, Шостка, Чернигов, Калуш, Запорожье, Одесса, Умань

Описание деятельности:  кредитование

Никнейм: Менеджер по роботі з клієнтами (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Ноябрь 2022
Дата увольнения: 2023

Почну з того, що до Швидко Гроші працювала у подібній фін. установі, і все влаштовувало. Але було прийнято рішення їхати за кордон. Тому, йдучи на співбесіду до ШГ була впевнана у своїх силах та знала з чим буду мати справу. Так як я людина активна, тому подобається те, що в ШГ на місці не приходиться сидіти, активна робота з людьми, з рекламою та дзвінками. Це для мене +.
До плюсів можу віднести і те, що є переміщення між відділеннями, а це - більше клієнтів., більша премія та розвиток.
Також до + відношу кар'єрне зростання та додаткові умови до премії.
Плаваючий графік - це теж зручно, так як бувають особисті справи, які не вирішиш в СБ або НД.
Тому вважаю, що негативні відгуки пишуть ті, що не хочуть працювати, а полюбляють сидіти на місці за ставку.

Не завжди виходить отримати вихідний коли тобі треба, але то навіть не погана сторона, а реальна. Так як не все в житті трапляється як тобі треба. В більшості випадків - завжди йдуть на зустріч якщо треба терміново вихідний.