Другие названия: ТОВ "Епіцентр К", Епіцентр

Описание деятельности:  Торгівля

Отзывы о компании     Эпицентр Всего отзывов: 3

2020-05-04 21:50 Аноним, г. Луцк
Приємний колектив
Затримка зарплати. Після епіцентру працював в Території підлоги у Львові, було все набагато краще і зп висока. Ось тут працював https://terutoria-pidlogu.com.
2016-02-29 21:16 АСРПОИ ПНГОГРЩ, г. Луцк
ЖОДНИХ
ВЗЯТКИ, КОРУПЦІЯ, НАХАБНЕ ТА ЗВІРСЬКЕ ВІДНОШЕННЯ ДО ПЕРСОНАЛУ, ОСОБЛИВО НАЧАЛЬНИКА 90 ВІДДІЛУ СМАЛЮКА АНДРІЯ -ЛЮДИНА ЯКАК В СВОЇ СОРОК РОКІВ НЕ ОДРУЖЕНА НІКОЛИ НЕ МАЛА ДІТЕЙ...ТУПАРИЛА ТА НАРВАНА ТВАРЬ...ЯКУА ВВАЖАЄ СЕБЕ БОГОМ ХОЧА НАСПРАВДІ ГАВНО З ГАВНА....В СПІЛКУВАННІ КРІМ МАТІВ НІЧОГО ІНШОГО НЕ ЗНАЄ....ТАЙ ВЗАГАЛІ Є ПІДОЗРИ , ЩО ЦЕ ПІДАРАС
2011-02-03 04:08 Богдан Краска, г. Луцк
не має
подав заявку на зав. секції. Почитавши всі коиентарії про цю компанїю прийшло розуміння, що люди які туди запрошують і вирішують Вашу долю, легко кажучи, не сильно компетентні. Скажу чесно, давно чув про метод ведення співбесід подібним чином і провірку людей на стресостійкість, але ніколи не чув про зневагу і застосування цього підходу до всіх підряд. Не знаю як складеться, але не дай Боже спробувати цей метод на мені......Читаючи ці відгуки розумію одне.....якби всі працівники знали про цей…>>