Отзыв о компании «Эпицентр»
Добавлен: 04:08 03.02.2011
Другие названия: ТОВ "Епіцентр К", Епіцентр
Сфера деятельности:  Торговля: Супермаркеты
Страна: Украина
Регионы работы:: Киев, Винница, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Ивано-Франковск, Каменец-Подольский, Кировоград, Краматорск, Кривой Рог, Луганск, Луцк, Львов, Макеевка, Мариуполь, Мукачево, Николаев, Одесса, Полтава, Ровно, Севастополь, Симферополь, Сумы, Тернополь, Ужгород, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Шостка
Рейтинг компании:

Всего отзывов: 379
Описание деятельности:  Торгівля

Автор: Богдан Краска (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2010
Количество просмотров: 1388
Полезность отзыва: 1 - 0 = +1
Всего комментариев: 1
Положительные стороны

не має

Отрицательные стороны

подав заявку на зав. секції. Почитавши всі коиентарії про цю компанїю прийшло розуміння, що люди які туди запрошують і вирішують Вашу долю, легко кажучи, не сильно компетентні. Скажу чесно, давно чув про метод ведення співбесід подібним чином і провірку людей на стресостійкість, але ніколи не чув про зневагу і застосування цього підходу до всіх підряд. Не знаю як складеться, але не дай Боже спробувати цей метод на мені......Читаючи ці відгуки розумію одне.....якби всі працівники знали про цей інтернет-ресурс, то їх би було в рази більше, а над цим вже варто задуматися. І ще одне, в компанії працює друг, саме в Луцьку, так скажу чесно я був здивований скільки людей збирається звідтти звільнитися, хоч розумію, що не всі підуть, але варто задуматися, а вирішувати повинен кожен сам для себе. P.S. Шкода що в нас не має дієвої системи провспілок, треба це змінити bogdan.kraska@gmail.com адрес для всіх не байдужих ;-)

Расскажите своим друзьям:

Комментарии к отзыву

Вы считаете, данный отзыв полезным и правдивым ?

# Настя2011-11-03 16:44:43
Создание профсоюзов-это хорошее решение!
но не знаю на сколько это действенно в нашей стране(
Реклама