Другие названия: ТОВ "Епіцентр К", Епіцентр
Сфера деятельности:  Торговля: Супермаркеты

Описание деятельности:  Торгівля

Отзывы о компании     Эпицентр Всего отзывов: 2

2013-02-25 18:50 Анонім, г. Ужгород
Їх не має.... хіба що співробітники (продавці) не зважаючи на тяжке буденне робоче життя, залишаються нормальними.
одразу можу всіх "порадувати", що нічого позитивного в роботі компанії "ЕпіцентрК" не має, суцільна головна біль, якшо йдеш туди працювати, то маєш забути про особисте життя, на нього просто не вистачатиме часу, що вже казати про людей вже сімейних, а ще там вміють "полюбити мозги", хіба що ви вроджений мазохіст, тоді ЛАСКАВО ПРОСИМО В ЕПІЦЕНТР! Всім бажаю успіху!
2012-08-07 13:25 Іван, г. Ужгород
Ніякого позитива!
Знайомий "керівник", який там працює Коля, раніше працював в Фокстроті влаштувався туди на керівну посаду. Всього йому це коштувало 300 у.0. А тут різні відзиви, що Ви б хотіли і того і цього і таку посаду і таку... готуйте у.0. і все буде добре) буде у вас робота! На "хорошу" посаду беруть не того хто достойний, а того хто платить у.е.!