Другие названия: ТМ "ОККО"
Сайт:  okko.com.ua
Эл. почта: hr@gng.com.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Кировоград, Кривой Рог, Львов, Мукачево, Северодонецк, Стрый, Сумы, Тернополь, Харьков
Телефоны: 80322989603.1284

Описание деятельности:  «Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія входить в трійку лідерів за обсягами продажів нафтопродуктів на роздрібному ринку України. Діяльність «Концерну Галнафтогаз» представлена в 21 області України та АР Крим. Одне з найбільших надбань ПАТ «Концерн Галнафтогаз» - це квалiфiкованi працiвники, а ресурси, затраченi на навчання та мотивацiю персоналу — це вдалi iнвестицiї у власний розвиток. Компанія на постійній основі формує внутрішній кадровий резерв з найкращих працівників, які в майбутньому виростають у фахових та досвідчених керівників. Ми завжди відкриті для молодих спеціалістів з високим потенціалом, які ще поки не доєдналися до нашої команди, тому запрошуємо кожного, хто хоче зростати професійно і особистісно разом досягати вершин. Компанія пропонує два напрямки працевлаштування: – робота на АЗС буде цікава для молодих енергійних людей, які цінують свій час і готові працювати в позмінному режимі. – робота в офісі привабить молодих спеціалістів, що прагнуть активно працювати та досягати успіху. Ми завжди раді бачити Вас одним з тих, хто хоче долучитися до нашої команди однодумців. Актуальні пропозиції про співпрацю (працевлаштування) Ви можете знайти на нашому сайті www.okko.com.ua/vacancies/ Ми разом йдемо до успіху! З питань щодо працевлаштування можна звертатися : ПАТ "Концерн Галнафтогаз" Відділ забезпечення персоналом Тел. 8 032 298 96 03.1284 або 1378 або надсилайте резюме на адресу: hr@gng.com.ua з зазначенням вакансії, яка би була для Вас цікава.

Отзывы о компании     ПАТ Концерн Галнафтогаз Всего отзывов: 86

2016-12-05 00:42 Алла, г. Киев
Отличное место работы! Спасибо руководству и коллективу за прекрасное отношение! ! ! условия работы нормальные, многому научилась. Да и з/п никогда проблем не было
очень много работы
2016-04-27 12:08 Оксана, г. Житомир
Працюю в компанії 2 роки. Останнім часом відбувається багато змін. Одні одразу ж зрозумілі і прийнятні для колективу, інші сприймаються не одразу, хоча всі в нас і розуміють, що компанії, а значить і нам , буде з цього користь. Колектив дружній. Тим, хто не вписується в систему багато часу не потрібно, щоб зрозуміти помилку і піти. Тому у нас рафінований склад.
Роботу пораджу тим, хто не боїться працювати і любить спілкуватись. Тут треба бути трішки психологом.
2016-04-08 12:53 Яка, г. Киев
Получить зарплату 2тыс. , а некоторым и столько не дали, это не описать словами.Хотелось бы увидеть человека, у которого не дрогнула рука, поставить под ведомостью подпись.У вас совесть есть? Люди пашут больше смен, при том, выполняя огромнейший объем работы.Руководство вы(спец. пишу с мал. буквы), забыли или забили, на простых сотрудников, что это именно они приносят деньги в ваши карманища, они улыбаються когда им плохо, предложат кофе или хот-дог.И вкладывают душу и почти все свободное время…>>
2016-03-24 11:34 Аноним, г. Львов
Офіс дуже гарний. Менеджер по роботі з персоналом привітна.
Дали різні тести писати біля 2 год потім малюіати якихось невідомих тваринок і тому подібне щось фантазувати , моя думка така якщо когось запрошують на співбесіду то спочатку треба його провірити чи він буде відповідати займаній посаді а потім проводити різні психологічні тести , бо це трата часу як мого так і вашого , а на рахунок обя'в то ті вакансії що висіли пів року тому і досі висять я сумніваюся що так важко найти людину на роботу тут є два принципи або мала зарплата або дуже вимогливі…>>
2016-03-17 16:57 Аня, г. Киев
ЗП нормальна. Питав по колегам, то у нас навіть ще нічого. Соціалка теж присутня. Колектив загалом молодий та перспективний.
Перспектива росту не дуже висока, максимум начальником над групою з 3-5 чоловік станеш. Але пропонують корпоративне навчання, можливості саморозвитку.
2016-03-08 21:18 Аноним, г. Львов
Все дуже погано. Їх останнім часом просто немає.
Що твориться з ОККО? Чому такий безпорядок останнім часом? А з приходом керівництва з shell це взагалі катастрофа! ! ! Кого приймаєте на роботу? Як так можна нагло і брехливо поводитися з персоналом, штрафувати і звільняти без поважних на те причин? Чому за останні кілька місяців по всій мережі масове скорочення, звільнення і т.д.? Прошу також дати відповідь чому було звільнено багатьох начальників азс, супервайзерів і регіональних менеджерів? Шановний Антонов Віталій Борисович, чи не…>>
2016-01-27 12:53 Андрей, г. Киев
Хороший офис.
В отзывах ниже все верно написано. Будущим соискателям. Не тратьте свое время, здесь будете рисовать бредовых животных, ( кстати я так понимаю это у них корпоративная культура, так как "аля" руководитель который проводил собеседование за это время нарисовал на весь листок А4 большую птицу и сидел ее раскрашивал" после этого дали еще 5 заданий нарисовать деревья и придумать сочинение на тему бредовых животных. А также в нижних отзывах правильно указано, собеседование для галочки, потом берут…>>
2016-01-17 00:09 Илья, г. Северодонецк
Коллектив дружный, горой друг за друга на проверках. Ранее работал в супермаркете на складе. Так здесь к тебе относятся как к равноправному члену коллектива, а не чернорабочему принеси-подай. Пришлось год назад переехать в другой район и руководство пошло на встречу, перевело на другую заправку чтоб было удобней добираться на работу. Мелочь, а приятно.
Много проверок
2015-11-16 17:25 Юрий, г. Киев
Когда проходишь все 9 кругов собеседований и наконец попадаешь в такую большую компанию, понимаешь что все эти старання были не напрасны. Ценю тот опыт и знания, которые каждый день достаются в награду.
Много бумажной работы, отчетность.
2015-11-16 17:25 Инна, г. Львов
Работаю в компании почти год. ЗП конкурентная на рынке, коллектив хороший, условия работы на АЗС, как по мне, лучше, чем у остальных (есть с чем сравнить, поскольку знакомый работает на заправке другой сети, но активно переманиваю его тоже сюда)))
Часто не хватает времени, чтоб принять участие в корпоративных мероприятиях (((