Другие названия: ТМ "ОККО"
Сайт:  okko.com.ua
Эл. почта: hr@gng.com.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Кировоград, Кривой Рог, Львов, Мукачево, Северодонецк, Стрый, Сумы, Тернополь, Харьков
Телефоны: 80322989603.1284

Описание деятельности:  «Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія входить в трійку лідерів за обсягами продажів нафтопродуктів на роздрібному ринку України. Діяльність «Концерну Галнафтогаз» представлена в 21 області України та АР Крим. Одне з найбільших надбань ПАТ «Концерн Галнафтогаз» - це квалiфiкованi працiвники, а ресурси, затраченi на навчання та мотивацiю персоналу — це вдалi iнвестицiї у власний розвиток. Компанія на постійній основі формує внутрішній кадровий резерв з найкращих працівників, які в майбутньому виростають у фахових та досвідчених керівників. Ми завжди відкриті для молодих спеціалістів з високим потенціалом, які ще поки не доєдналися до нашої команди, тому запрошуємо кожного, хто хоче зростати професійно і особистісно разом досягати вершин. Компанія пропонує два напрямки працевлаштування: – робота на АЗС буде цікава для молодих енергійних людей, які цінують свій час і готові працювати в позмінному режимі. – робота в офісі привабить молодих спеціалістів, що прагнуть активно працювати та досягати успіху. Ми завжди раді бачити Вас одним з тих, хто хоче долучитися до нашої команди однодумців. Актуальні пропозиції про співпрацю (працевлаштування) Ви можете знайти на нашому сайті www.okko.com.ua/vacancies/ Ми разом йдемо до успіху! З питань щодо працевлаштування можна звертатися : ПАТ "Концерн Галнафтогаз" Відділ забезпечення персоналом Тел. 8 032 298 96 03.1284 або 1378 або надсилайте резюме на адресу: hr@gng.com.ua з зазначенням вакансії, яка би була для Вас цікава.

Отзывы о компании     ПАТ Концерн Галнафтогаз Всего отзывов: 6

2015-11-16 17:21 Володимир, г. Харьков
Я перейшов з посади кредитного аналітика банку, тому можу порівнювати не тільки з минулою роботою, але й з іншими компаніями з якими я працював. Керівники тут дуже часто приходять з нижчих ланок компанії, що означає їх досвід та знання внутрішніх механізмів. Це безперечно йде тільки на користь розвитку та прогресу, без якого в сучасних жорстких ринкових умовах підприємствам просто не вижити. В першу чергу звертається увага на професійні якості та навики, а вже потім на ВУЗи і медалі.
Хотів влаштувати сюди й свою сестру, яка є винятковим економістом і, на мою думку, тільки підсилила б штат компанії. Проте з цим тут дуже жорстко і серйозно.
2013-12-05 19:40 Аноним, г. Харьков
Когда искал работу, читал тут и на других сайтах отзывы. Начал работать и понял, что в общем пишут те, кого уволили или оторвали от "кормушки". Работать сложно, многому нужно подучиваться на месте. Мне повезло попасть на новую заправку. Пока все новое: раздевалка, душевая, микроволновка.
Руководство ппц требовательное, но если делаешь что говорят - претензий не будет. Если нет - можно увольняться, жизни не будет.
2013-10-02 00:22 Лёша, г. Харьков
только коллектив АЗС
на ОККО нет понятия сотрудник, работник и т.п., здесь есть только рабы и быдло! ! ! (((, хотят до хрена, а не дают нихрена! ! ! ! ! Плюс смотря как повезёт с вышестоящими, к примеру территориальным менеджером - есть нормальные, но есть и МРАЗИ ( главная - это Куликова Зоичка ), да и вообще я наконец то решил не терпеть больше этих унижений и ищу новую работу... никому не советую сюда идти, попомните мои слова! ! ! ! ! ! ! !
2013-06-04 18:00 Михаил, г. Харьков
ничего хорошего сказать не могу.
Шел на должность "Менеджер з продажу нафтопродуктів, м.Харків" скажу сразу эта вакансия висит у них на сайте больше года. http://www.okko.ua/uk/vacancies? vacancy_type_id=2&vacancy_region_id=20 Настоятельно не советую с ними вообще иметь дело. Вот процесс моего трудоустройства: 1 Предложили приехать в офис на одну из заправок на собеседование. Была хорошая беседа и потом вам предложат заполнить анкету и рисовать кучу рисунков. 2 Если всё ок, вам пришлют на почту тесты( много листов) 3 После…>>
2013-04-19 03:13 Аноним, г. Харьков
Были, когда работали на концерне
В принципе пока заправка не переходит на "Партнер" работать тяжело но можно .Как только стали "Партнерами" все трындець.Официальное трудоустройство закончилось, зарплата уменьшилась и ничего не добьёшься а управляющий как правило какой нибудь недоумок -таких на ОККО любят думает что он царь!
2012-12-26 00:47 Андрей, г. Харьков
Отсутствуют.
Прошел собеседование и тестирование на должность "Оператор АЗС" без опыта работы в г.Харьков, на котором мне сказали что есть шероховатости, но в общем подхожу на данную должность.Предложили съездить на АЗС 1-й километр и побеседовать с менеджером, посмотреть как проходит работа. И если менеджера и меня все устроит то нужно пройти медкамисию, получить сертификаты от нарколога, психолога, справку о не судимости и с этим всем придти в офис. После беседы с менеджером меня все устроило, менеджер…>>