Другие названия: ТМ "ОККО"
Сайт:  okko.com.ua
Эл. почта: hr@gng.com.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Кировоград, Кривой Рог, Львов, Мукачево, Северодонецк, Стрый, Сумы, Тернополь, Харьков
Телефоны: 80322989603.1284

Описание деятельности:  «Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія входить в трійку лідерів за обсягами продажів нафтопродуктів на роздрібному ринку України. Діяльність «Концерну Галнафтогаз» представлена в 21 області України та АР Крим. Одне з найбільших надбань ПАТ «Концерн Галнафтогаз» - це квалiфiкованi працiвники, а ресурси, затраченi на навчання та мотивацiю персоналу — це вдалi iнвестицiї у власний розвиток. Компанія на постійній основі формує внутрішній кадровий резерв з найкращих працівників, які в майбутньому виростають у фахових та досвідчених керівників. Ми завжди відкриті для молодих спеціалістів з високим потенціалом, які ще поки не доєдналися до нашої команди, тому запрошуємо кожного, хто хоче зростати професійно і особистісно разом досягати вершин. Компанія пропонує два напрямки працевлаштування: – робота на АЗС буде цікава для молодих енергійних людей, які цінують свій час і готові працювати в позмінному режимі. – робота в офісі привабить молодих спеціалістів, що прагнуть активно працювати та досягати успіху. Ми завжди раді бачити Вас одним з тих, хто хоче долучитися до нашої команди однодумців. Актуальні пропозиції про співпрацю (працевлаштування) Ви можете знайти на нашому сайті www.okko.com.ua/vacancies/ Ми разом йдемо до успіху! З питань щодо працевлаштування можна звертатися : ПАТ "Концерн Галнафтогаз" Відділ забезпечення персоналом Тел. 8 032 298 96 03.1284 або 1378 або надсилайте резюме на адресу: hr@gng.com.ua з зазначенням вакансії, яка би була для Вас цікава.

Отзывы о компании     ПАТ Концерн Галнафтогаз Всего отзывов: 4

2014-12-29 12:50 Ольга, г. Винница
Соцпакет
Зарплату постійно урізають, завжди за щось вираховубть, робоча зміна не 8 годин а всі 10 а часто по 12 годин треба працювати за ту саму зарплату.
2013-09-23 14:25 Владимир, г. Винница
Простые люди нормальные работяги. Работу свою делают на отлично.
Хамское отношение к работникам. Все можна купить за $. Человека выгнали из работы, поймали с поличным на воровстве нефтепродуктов. ( кому интересно Воронюк Н.П., Вапнярская нефтебаза, Винницкая филия). Прошол год, завез $, вернули на должность руководителя. Всех кто видил ето воровство и знал всю подноготную уволил. Зарплата маленькая, за вредность сняли. Зато только говорят о стандартах Галнефтегаза. Подберите сначала нормальных руководителей в главный офис. Не кума и брата.
2011-02-16 00:48 Аноним, г. Винница
Нет
Зачем перебирать полтора года людей на одну-две вакансии?
2010-11-18 19:39 Аноним, г. Винница
В целом впечетления положительное, но было бы не плохо если главный офис не будит вызывать всех подряд в Львов.....
Хотелось уведомить будущих кандидатов на вакантные места в этой фирме что 1. бюрократия полнейшая 2. сделаете кучу тестов пройдете неськолько собеседований, как на месте так и у Львове 3. потратите время и деньги - возможно впустую, но сдесь как кому повезет. 4. ответ ждать придется неменее 10 дней., я ждал 18 дн. 5. собиседования в львове может в целом занять целый день, хотя реально при нормальной организации процеса, это моглобы занять максимум 2 час.