Другие названия: Брачное агенство
Сайт:  irens-work.com.ua
Регионы работы: Киев, Одесса, Умань, Днепропетровск, Харьков, Львов, Ивано-Франковск
Телефоны: 0737978857

Описание деятельности:  Международное дейтинговое агентство IRENS. Работаем с 2014 года.

Отзывы о компании     Irens Всего отзывов: 156

2023-02-07 09:35 Ілона, г. Киев
Коли я прийшла в цю компанію, я відчула себе потрібною і корисною. Це найкраща компанія, в якій я була. Якщо ти десь чогось не розумієш, то тобі завжди з радістю допоможуть і навчать.
Дуже люблю нашу компанію
2023-01-27 11:11 Євген, г. Киев
До цього працював в іншій компанії. Умови якщо порівняти – небо та земля, звичайно. Заробітну плату платять двічі на місяць, платять, скільки заробив. Але в цілому сумою не обманюють, якщо ви прийшли сюди працювати, а не сидіти. У колективі приємні люди. У компанії є тренінги, курси підвищення кваліфікації.
Найкраща робота
2023-01-25 08:54 К**я, г. Киев
Відношення керівництва до співробітників, система мотивації та преміювання, тренінги, відпускні, компанія завжди лояльна, дружелюбний та чуйний колектив, графік роботи зручний.
Дуже задоволена
2023-01-19 11:54 Олексій, г. Киев
Якщо нормально працюєш, і добре виконуєш всі поставлені завдання, то й керівництво ставиться добре, і премії є і приємне ставлення колег. Взагалі, все на високому рівні.
Задоволений
2023-01-15 10:28 А**а, г. Киев
Працюю в компанії з червня місяця, дуже задоволена та іншу роботу не хочу! ! Платять стабільно, премії! Дякую компанії за таке ставлення до співробітників! !
Все дуже добре
2023-01-12 09:34 К***я, г. Киев
Є можливість реалізуватися, багато прикладів цього. Сам нещодавно став адміном.
Я в захваті
2023-01-07 10:40 Валерія, г. Киев
Подобається, що можу вибрати графік, працюю віддалено та у зручний для мене час, поєднуючи з навчанням.
Все подобається і мені дуже комфортно
2022-12-28 14:05 О**г 19, г. Киев
Прийшов у компанію нещодавно. Роботи завжди вистачає і це, на мою думку, найбільший плюс.
Все супер
2022-12-27 13:49 К**я 22, г. Киев
Працюю тут півроку. Робота є завжди, гарний та приємний колектив, дуже дбайливий адміністратор. Оплата більш ніж варта. Дякую компанії!
Все добре
2022-12-23 10:49 К**я 19, г. Киев
Дуже швидко розібралася, як працювати та що робити. ЗП ПРОСТО ШИКАРНЕ.
Робота мрія