Другие названия: Брачное агенство
Сайт:  irens-work.com.ua
Регионы работы: Киев, Одесса, Умань, Днепропетровск, Харьков, Львов, Ивано-Франковск
Телефоны: 0737978857

Описание деятельности:  Международное дейтинговое агентство IRENS. Работаем с 2014 года.

Отзывы о компании     Irens Всего отзывов: 156

2023-03-17 15:36 Сєва, г. Киев
Приємно працювати в команді з однодумцями, зарплата більш ніж в конкурентів
Все гуд
2023-03-16 09:44 Віка, г. Киев
Мене зачепило те, що можна не лише працювати, а й розвиватися.
Люблю
2023-03-13 07:15 Валік, г. Киев
Кайф, у нас класний офіс
Задоволенний що працюю саме в цій компанії
2023-03-10 10:47 Матвій, г. Киев
В IRENS не лише цікаво працювати, а й доброзичливий колектив, який завжди готовий допомогти
Все кайф
2023-03-09 14:38 Кіра, г. Киев
Професіоналізм колег та керівництва, хороша зарплата, я задоволена.
Задоволена
2023-02-28 10:40 А***р, г. Киев
Звичайно, треба багато чого вчитися та приділяти час. Але я звик все доводити до кінця, тому будемо навчатися, благо адмін завжди на зв'язку і допомагає) за це йому спасибі!
Все добре
2023-02-25 08:26 Ліля, г. Киев
Компанія тримає своє слово, все, як і обіцяли. Дуже рада, що я потрапила саме сюди!
Задоволена повністю
2023-02-20 10:07 К***я, г. Киев
Мені подобається тут працювати, хороших моментів було набагато більше, ніж поганих. З плюсів - робота не запорошена, в один день можна заробити й 50 $ з мінусів - мало живого спілкування з людьми, але і краще ніж в АТБ за касою)
Я задоволений
2023-02-17 09:34 М**с, г. Киев
Прекрасна робота, найкращі умови та ідеальна зарплата. Компанія допомогла мені у найважчий час, навчила працювати та дала таку можливість. Якщо не філонити — то отримуєш те, що чекав
Задоволений
2023-02-13 11:24 Ілона, г. Киев
Все добре, робота дає зрозуміти що заробити може кожен, і заробіток дуже вражає якщо постаратися! Колектив дуже товариський і гарний і будь-якої миті зможуть щось підказати, відмінні умови для роботи! і дуже гнучкий графік!
Від душі рекомендую