Другие названия: SAVSERVICE, САВСЕРВИС КАРПАТЫ, САВСЕРВИС СТОЛИЦА, САВСЕРВИС СХИД
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  savservice.com
Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Луганск, Луцк, Львов, Одесса, Ровно, Тернополь, Ужгород, Хмельницкий, Черновцы, Ялта, Николаев

Описание деятельности:  Непродовольственная дистрибуция. Дистрибуция продукции P&G

Отзывы о компании     SAVSERVICE Всего отзывов: 5

2021-08-27 10:21 Аноним, г. Луцк
Працювала торговим представником. В мене залишились лише позитивні емоції від цієї компанії. Певна свобода у своїх діях - це саме те, що для мене потрібне та влаштовувало, тому що роботу можна робити по різному. Головне - її виконувати, а коли на тебе не давлять, то це дуже класно.
Не бачила для себе
2017-09-08 00:00 Аноним, г. Луцк
Дуже задоволена роботою в компанії. Це моя перша робота торговим представником. Все дуже подобається, не відчуваю труднощів у спілкуванні ні з клієнтами, ні з директором, ні з колегами.
Все добре для мене...
2014-01-04 06:44 Аноним, г. Луцк
Працюю больше року, и все добре! На Новий Рік дуже порадували премії та практичні подаруночкі від Компанії! Тут дійсно, хто працює ті и добро заробляє.
все відмінно
2013-12-28 02:25 Аноним, г. Луцк
Не існує. Хіба що зп вчасно
Савсервіс Карпити у м.Луцьк. Канторка фуфло. Робочий день не нормований. Можна прийти на 7:00 і піти в 23:00( в середньому виходим в 21:00) і це все за 2000 - 2100 в місяць. Про підвищення заробітної плати ніхто і говорити не хоче. Чесно кажучи таких тупих відмазок не чув від жодного керівника. Відношення як до раба, ти повинен і мусиш. Про кар"єрний ріст можна забути. Так як на складі постійно не вистачає працівників приблизно 2-3 чоловіка. Люди приходять один день попрацюють на другій не прих…>>
2011-02-03 04:28 B0djA, г. Луцк
а їх просто не має
працював на базі даних по алкогольні групі товару. Графік жахливий, тут відгук був про аналогічну роботу, що 7-років і пішов і ніхто не заплакав.....на цьому місці я почав сміятися))) Не знаю як там в інших містах, напишу про Луцьк, Мене злили за 1, 5 місяці....при цьому були сказані дуже прикольні слова:-"Ти не справляєшся, але при бажанні можеш ще тиждень відпрацювати" ну ніхто ж не винен що начальник логістів виявився безхребетним чмом, а колезі по-роботі потрібно було пристроїти брата.…>>