Другие названия: фоп лукьян
Телефоны: 0432 555-333

Описание деятельности:  торговдя электроинструментом

Отзывы о компании     укрсервис Всего отзывов: 66

2021-04-05 10:25 В******р, г. Киев
Я работал в этой компании, полгода, ушел от них потому что уехал за границу. Требования высокие у них к новому кандидату, надо выучить много товара, не всем это под силу. Из плюсов з/п день в день без задержек, колектив адекватный и руководитель понимающий.Вобщем работать можно.
Много учить
2020-11-16 14:31 Сергій, г. Винница
нормальна компанія. зараз вони ужесточили карантинні заходи, але якщо маєш бажання, на роботу попасти можна. співбесіду провели по відео звязку, потім виконав тестове завдання, поспілкувався з керівником по відео звязку. це хороша схема. не треба витрачати час на дорогу + власна безпека. не треба їхати в громадському транспорті, контактувати з купою незнайомих людей. ера цифрових технологій!
немає
2020-07-31 01:01 Д***а, г. Винница
"Укрсервіс" дуже потужне місце для розвитку та росту. Класна робота, крута команда! З плюсів, важливих для мене, хочу відмітити наступні : 1- Підтримка та супровід до етапу повної самостійності. 2 - Чіткість та зрозумілість усіх поставлених перед працівником задач. Ніколи не було ситуацій на кшталт "під туди не знаю куди, візьми те не знаю що" . 3 - повага до працівника ! Немає "пресінгу". З мінусів, хоча ні, для мене це теж плюс, інтенсивність роботи, постійно багато роботи. Ну і здорова…>>
2020-07-17 15:24 С**а, г. Винница
Компанія, яка дає можливість працювати та заробляти. Лояльне керівництво, дружній колектив який не залишить на одинці з труднощами
2020-07-16 16:07 Аноним, г. Винница
Працюю в компанії близько півроку, довго приймала рішення щодо звільнення з попереднього місця роботи, зараз прийшла до висновку, що рішення було правильним: оплата праці на рівні, лояльне ставлення керівництва та класний колектив. Подобається той факт, що компаніє продає якісний товар і має гарний авторитет. Вдячна за те, що в мене повірили, взяли на роботу зовсім без досвіду в подібній сфері, всього навчили і продовжують допомагати і підтримувати.
Складні моменти і труднощі ми зустрічаємо там, де хочемо розвиватись і рости, спочатку важко було включитись в роботу, оскільки асортимент дуже широкий, але це скоріш позитивний момент, аніж негативний;)
2019-10-15 10:01 Тетяна, г. Винница
Незвичним було те, що як кандидату потрібно було пройти тестування. Але виявилося, що насправді то добре. Я придивилась до компанії, до робочого місця і колектива, орієнтовно зрозуміла які задачі потрібно буде виконувати. До того часу не звільнялася з роботи, тобто ничим не ризикувала. А коли вже після тестування зробили пропозицію - тоді вже й звільнилася з роботи. Працюю вже кілька місяців. Перше враження виявилося не хибним.
немає
2019-10-15 09:29 А*******р, г. Винница
Отправил резюме и даже не верил, что пригласят на собеседование. Компания, которая дает возможность проявить себя. В меня поверили, уже 3 недели как работаю менеджерам по продажам в магазине. Всему учат и помогают. Главное самому не ждать, а действовать.
пока не заметил
2019-10-04 16:05 В******в, г. Винница
Всегда хотел работать в большой системной компании где есть порядок. Есть возможность зарабатывать и развиваться. Всегда можно проговорить то, что не нравится. Работников за рабов не считают, нормированный график, относятся уважительно. Работаю зав.складом.
нет
2019-10-03 13:08 Т***с, г. Киев
В моєму віці вже не дуже хочуть брати на роботу, хоча маю дуже великий досвід продажів. Відправив резюме, пройшов співбесіду, зробив тестове завдання. Зміг показати гарний результат. Прийняли на роботу.
поки що не знаю
2019-10-01 13:31 В**д, г. Винница
Компания, выполняющая свои обязательства. Если конечно вы не трутень и не пришли на "пересидку".
не легко