Сфера деятельности:  Производство и поставка: Стройматериалы, стекло
Сайт:  pl2t.com
Эл. почта: info@pl2t.com
Телефоны: (044)3792050

Описание деятельности:  Нашей компании «Планета 2000» более 10 лет и нам есть, что рассказать о строительстве. О разновидностях и спецификациях строительных материалов, об инновационных решениях, и новых технологиях. В комплекс наших услуг входит: консультация, детальный расчет, продажа и своевременная доставка строительного материала и готовых изделий на объект. Оказание услуг по проектированию, дизайну, строительству и ремонтным работам и услугам спец. техники.

Отзывы о компании     ТОВ "Планета 2000" Всего отзывов: 57

2024-05-09 15:51 Т***с, г. Киев
Робота у Планеті мене цілком влаштовує. зарплату платять вчасно, жодних конфліктів у мене з колегами і босом немає. кар'єру реально вибудувати, якщо є завзятість і бажання.
все влаштовує.
2024-04-22 15:10 Р***н, г. Киев
Подобається наявність можливості для зростання, якщо ви націлені на це. Команда професіоналів, де люди займаються справами, а не ведуть нескінченні розмови. Зарплата ок та найкомфортніші умови праці на ринку. Робота для тих, хто хоче рости професійно, реалізувати себе, бачити реальні результати своєї роботи.
не помітив
2024-04-11 14:24 Юрій, г. Киев
Раніше працював в іншій компанії у цій же сфері. Пішов сюди менеджером, бо відчував, що просто немає можливості реалізуватися на старому місці роботи. Тут все навпаки. Компанія велика, постійно росте, і багато перспектив. Крім офіційного працевлаштування, зручного графіка, непоганої з/п, є багато позитивних моментів. Це дає змогу розвитку.
все ок
2024-04-03 12:39 Д****о, г. Киев
Я працюю в компанії Планета 2000 вже кілька років. Я в принципі задоволений своєю роботою. Як і скрізь, є свої плюси і мінуси. У колективі не спостерігається плиння. Це дуже зручно. Коли ви працюєте з людьми і працюєте з ними протягом декількох років, це робить роботу легше і простіше.
всім задоволений
2024-03-27 16:18 П***о, г. Киев
Обов'язків, звичайно, багато, але встигати потрібно все зробити в будь-якому випадку або доведеться затриматися після роботи. З переваг тут хороші перспективи і колектив доброзичливий. Хто до нас надумав іти працювати, ласкаво просимо.
не було
2024-03-23 17:22 Анатолій, г. Киев
Працюю близько чотирьох років. В принципі, мене все влаштовує. Ще не було і, сподіваюся, не буде неприємних ситуацій. За гроші, жодного разу не обдурили. З робочою бригадою знайшли спільну мову відразу.
не було
2024-03-18 16:35 Анатолій, г. Киев
Пропрацював тут кілька років, зараз пішов на службу. Було всяке, але робота стабільна та надійна. Сказали, будуть мене чекати, тому планую повернутись сюди назад
не помічав
2024-02-27 14:33 М****м, г. Киев
Все офіційно. зарплата вчасно надходить! Весь спецодяг та інструмент є, якщо чогось не вистачає — одразу закуповують!
немає
2024-02-23 15:16 Анатолій, г. Киев
Не зважаючи на непростий час, кілька місяців тому влаштувався у цю компанію. Працювати тут зручно. Плани адекватні, зарплату платять вчасно, що дуже важливо для мене.
все норм
2024-02-19 15:46 Н***р, г. Киев
Своєчасна виплата з/п. Лояльне керівництво та чудовий колектив.
все ок