Сфера деятельности:  Производство и поставка: Стройматериалы, стекло
Сайт:  pl2t.com
Эл. почта: info@pl2t.com
Телефоны: (044)3792050

Описание деятельности:  Нашей компании «Планета 2000» более 10 лет и нам есть, что рассказать о строительстве. О разновидностях и спецификациях строительных материалов, об инновационных решениях, и новых технологиях. В комплекс наших услуг входит: консультация, детальный расчет, продажа и своевременная доставка строительного материала и готовых изделий на объект. Оказание услуг по проектированию, дизайну, строительству и ремонтным работам и услугам спец. техники.

Отзывы о компании     ТОВ "Планета 2000" Всего отзывов: 56

2024-01-22 16:37 Д****о, г. Киев
В минулій фірмі платили мало (а десь і не доплачували), керівництво теж не давало спокійно працювати. Тут працюю вже два міс, зарплата вища, умови кращі, лікарняні нормально оплачуються. Загалом, більш ніж прийнятно
2024-01-19 20:12 А***п, г. Киев
Зараз мушу піти на фронт, але сказали будуть на мене чекати і тримати місце. Прекрасний роботодавець, є зони зростання, добрий колектив.
не бачив
2023-12-27 16:24 Ж**я, г. Киев
Днями звільнився за власним бажанням. Хотілося б подякувати компанії за досвід, який я здобув тут за 2, 5 роки роботи. Переїжджаю до іншого міста підкорювати нові висоти, всім удачі!
не було
2023-12-26 19:17 А***п, г. Киев
Працюю наче рік, хоча влаштувався зовсім недавно. Дуже швидко освоївся, нудьгувати не встигаю. Багато об'эктів, робота завжди є
не побачив
2023-12-14 19:06 А***п, г. Киев
Місяць тому поставили собі в спортзал TeploMAX. Обігрівач підходить для приміщень з поганою ізоляцією, де потрібно створити комфорт. Корпус у нього сталевий, не іржавіє. Встановлюється зручно, гарно вписується в інтер'єр. Потужність включаю половинну чи повну і стає тепло. Гріє одразу ж, в приміщенні знаходитись приємно.
2023-11-24 14:52 А***п, г. Киев
У компанію прийшов нещодавно. Співбесіда пройшла добре, потрапив сюди за рекомендаціями з минулої роботи. Оформили все офіційно та швидко. З колегами стосунки склалися.
поки не бачив
2023-11-16 16:51 Сергій, г. Киев
Спочатку було якось не все ясно, роботи багато, не встигли ввести в справи. Відразу на об'єкт і працювати, але за тиждень освоївся. Хлопці з ким працюю, швидко все пояснили, розповіли, показали.
немає
2023-11-09 14:41 И***ь, г. Киев
Работаю как будто год, хотя устроился совсем недавно. Очень быстро освоился, скучать не успеваю.
2023-10-23 16:33 А***п, г. Киев
Сприятливі умови для зростання та розвитку в будівельній галузі нічого негативного виділити не можу. Дякуємо за отриманий досвід!
не знайшов
2023-10-20 13:52 Сергій, г. Киев
Мені колись порекомендували влаштуватися на роботу до цієї організації, що я й зробив. Минуло вже 3 роки, сьогодні написав заяву про звільнення, іду на фронт і дуже надіюсь повернутись на це саме місце! Здобув незрівнянний досвід за 3 роки роботи в цій компанії! Дуже вдячний усьому:) дуже важко розлучатися з колективом, хлопці і справді всі гідні.
все норм