Другие названия: i Credit
Сайт:  icredit.ua
Эл. почта: office@icredit.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Ивано-Франковск, Кировоград, Кривой Рог, Мариуполь, Мелитополь, Нежин, Николаев, Новая Каховка, Одесса, Павлоград, Ровно, Симферополь, Умань, Харьков, Херсон, Черкассы, Чернигов, Шостка, Бердичев, Львов
Телефоны: +380 (800) 60-18-10

Описание деятельности:  Небанковская финансовая компания из Болгарии. Деятельность - выдача малых потребительских кредитов населению по месту проживания. Особенность - обслуживание клиентов на дому.

Отзывы о компании     ООО "ИЗИ Кредит" Всего отзывов: 74

2023-09-13 17:54 Р***н, г. Киев
Немає
Кидають працівників на гроші.Не виплачують ЗП.Повний жах.Відношення до працівників скоцьке.Керівництво взагалі не поважають працівників.Я вже мовчу за робочі вихідні і свята за які не платять. https://www.vnutri.org/izi-kre
2021-04-09 22:16 Аноним, г. Бердичев
Працюю в компанії не так давно. Але можу чесно сказати, що зараз колектив дуже чудовий. Ми відповідально відносимось до своєї роботи, а також поважаємо кожного клієнта . І РМ в Бердичеві найкращий!
2021-04-09 21:51 В**а, г. Бердичев
РМ у Бердичеві дуже чуйна та турботлива людина.Вона завжди дбає про своїх працівників.Колектив там чудовий.Всі підтримають та допомагають один одному! ! ! !
2021-03-27 14:31 Оксі, г. Бердичев
С предыдущим коментарием я согласна, что РМ в бердичеве не очень, что есть то есть, сталкивалась с ней не раз!
2021-03-27 14:28 Т*****а, г. Бердичев
В Бердичев потрібно міняти РМ, толку з нею там не буде, до клієнтів ставляться як до скотів, за людей там не рахують ! ! ! І це не тільки моя думка, ай думка багатьох людей! ! !
2019-05-30 18:00 оксі, г. Львов
Дуже пошкодувала, що перейшла з іншої компанії в ізі кредит, хамське відношення до працівників, ненормований робочий день, по угоді 5 днів робочих, заставляли виходити у суботу, тобто ви маєте ночувати в офісі, робити план, а потім власноруч вибивати кошти у боржників, оминайте ту компанію, то не робота, а суцільний жах...
2019-03-19 10:06 СержИк, г. Киев
Добре подумайте перед тим, як йти працювати в цій компанії. Ні зарплати ні колективу.
2018-12-29 10:53 Кк. Новий, г. Бердичев
Команда консультантів, адміністратор, а ще був чудовий комерційний директор Сергій Леонідович, який чудово завжди відносився до консультантів.
Не працюю в компанії вже рік, залишилась там подруга, яка вибачте, працює дуже добре. Взяти різницю коли я працювала і тепер то... Директор філії відноситься до консультантів як до не потребу.Умови праці вимагають як по трудовому договорі, згідно з договором ЦПХ, я знаю що такого по Цивільному кодексу не повинно бути.
2018-08-14 16:31 Аноним, г. Киев
НУЛЬ ЛЮДИ ШАМЛО , =
ЛЮДИ ТАМ ПРАЦББТЬ СВОЛОЧИ , ПОНАБЕРАЛИ ПРИДУРКОВ И БУР, КАТОРЫЭ ЛЮДЯМ ПОРТЯТ ЖИЗНЬ . ПИШУТЬ ГАДОЧТИ РОЗЛИЧНЫИ . ПРИСТРУНИТЕ СВОИХ СОТРУДНИКОВ НЕ ТО ПОЖЕЛЕЭТЕ ОЧЕНЬ СИЛЬНО.
2016-12-11 21:17 Яна, г. Киев
Ноль с огромным минусом! ! ! ! ! !
Я обратилась в первый и последний раз в эту больную га голову копанию. Позвонил какой то мужик и начал допрашивать мою сестру кто я и чем дышу. Говорил что она мне не сестра и спецназ или омон приедут к ней домой и арестую за то что она кабы врёт. " Уважаемый мужлан" если вы будете такое себе позволять то с такими прозвонами компания ваша рухнет. чего ижелаю ВАМ