Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки

Описание деятельности:  Гипермаркет

Отзывы о компании     Ашан Всего отзывов: 18

2011-08-28 19:18 Аноним, г. Львов
Дякую Ашан. Я тебе люблю.Привіт шефу сектору Павло Курило.Він -кращий.
Все чудово.
2011-08-28 19:14 Аноним, г. Львов
Працював у молочному відділі.Дуже чудовий менеджер Олеся в мене була.Зарплата вчасно.Все подобалось.
Все супер.
2011-08-28 18:33 Світлана, г. Львов
Працювала касиром в Ашані, звільнилася по сімейним обставинам.Дуже хороше керівництво, завжди послухають та допоможуть.Дякую за набутий досвід, особливо начальнику сектору Тані.Ситуацію у інших відділах не знаю, а на касі працювати в Ашані добре.Умови праці хороші.Навіть нестачі не вираховують.Відпустка та лікарняний оплачують, страхівка, премія.
Зауважень не маю.
2011-08-22 20:45 Аноним, г. Львов
Белая зарплата, страховка, еда.
Директор действительно рагуль-француз, сейчас заставляют насильно всех в вышиванках на работу прийти. Почему мы должны это делать? А может мы не хотим, никого не волнует.Всё что ниже сказано-правда! Не работайте в ашане.Только кровь пьют и всё.
2011-07-14 00:03 Аноним, г. Львов
можно научиться многому но придется расплачиваться здоровьем, благополучием семьи ( работая а ашане забудьте о семье)
главная проблема - французы и подобранная из местных прихлебателей на неплохие зарплаты- дирекция.Первые - просто каста богов которые обладают бессмертием в ашане, как бы не тупили а вторые - инструмент которым боги управляют чернью.Нереальные задания, ночные переимплантации, плато, и повсюду неусыпный контроль.То не так, это не так - лишь бы сэкономить на премиях.Десять раз уже пожалела.И здоровье потеряла
2011-07-08 01:22 Аноним, г. Львов
Керівництво з Київа лояльне, але вони не здогадуються, що твориться в регіоні.
Директор магазину-кошмар.Тільки і вміє, що запитати в кожного:Як справи? Ніби йому це цікаво.А потім щось під хвіст йому попаде і все -пиши заяву на звільнення.І все робе не своїми руками.Люди працювали з відкриття магазину і не мають права на помилку.Постійну кричить, принижує, свариться французькою мовою:що всі дібіли, гімно та путани...........Понаїхало на Україну іноземців, та знущаються..Ніби рабів має.Менеджери не можуть спокійно на вихідний піти, якщо це субота та неділя-це майже злочин........Звільнили…>>
2011-06-06 15:20 Марія, г. Львов
Не було! , Не має! , І не буде позитивних відгуків!
По перше немає контролю за продуктами харчування, продають прострочений товар вже двічі попеклась одного разу купила рулет на пачці писала одна дата, коли відкрила та попробувала смак плісняви вигляд нормальний але смак пре-жахливий , знов-таки купила печеня "Дніпро АВК", вигляд нормальний а смак плісняви не раджу туди ходити та дарувати керівництву Ашан кошти, які і так важко заробляються мені шкода тих людей, які попались на гачок цього гіпермаркету.
2010-09-10 19:39 Інкогніто, г. Львов
нету! ! ! !
Ашан - це гамно! ! ! ! Лохотрон! ! ! а начальство в Києві (особливо Евгенія по кадрам) потрібно... такої "некомпентентної" стерви треба ще пошукати....