Другие названия: Украинские интернет технологии

Описание деятельности:  интернет - портал

Отзывы о компании     Интернет портал Укрбизнес Всего отзывов: 154

Фильтр по региону: Все Киев Луцк Харьков

2019-10-31 10:44 Аноним, г. Киев
Працюю в компанії три місяці і поки все подобається. Сфера діяльності Порталу дуже цікава і перспективна. Зручне місце розташування і комфортний офіс. Не дивлячись на попередні відгуки в офісі завжди є вода, туалетний папір, мило і т.д. Привітний молодий колектив, який завжди допоможе. За час моєї роботи заробітна плата виплачувалася регулярно.
Немає печива за рахунок компанії((
2019-08-29 14:53 Маркет, г. Луцк
Можливість розвиватись професійно, навчання , вчасна зарплата, можливість бути корисним, зарплата залжить від мене, крута система бонусів, у центрі міста, круте керівництво, субота \ неділя вихідний
немає кавового автомату, 1 туалет для чоловіків та жінок
2018-08-10 12:10 Контент, г. Киев
Работала в Луцке в этой компании. Директор просто жлоб и ещё тот трус. Не платит ни ху я
2017-03-20 17:04 Оксана, г. Луцк
Всегда интересовался интернет рекламой. Мой знакомый перепробовал четыре способа, как заработать на торговле. Наибольший попандос, когда пробовал продавать через социальные сети. Самый простой, через сайты с готовыми решениями. Вот почему я этим вопросом и заинтересовался.
Пока думаю
2017-02-14 16:03 Світлана, г. Луцк
є 5 праціників з 30, які працюють понад три роки.
Шановний Саша (попередній коментатор), не знаю як вас звати насправді, але останній Олександр, який працював "три роки" звільнився влітку 2016. Якщо вам дали завдання написати позитивний коментар - обирайте реальні імена))
2017-02-01 10:44 Саша, г. Луцк
Працюю в Укрбізнесі третій рік і ніколи не помічав подібних речей, які навидумувала попередня коментатор, яка називає себе Катя. Можливо вона помилилися сторінкою компанії.
На даний момент не бачу мінусів.
2017-01-28 15:14 Катя, г. Луцк
Зручне розташування офісу, хороший колектив, який завжди підтримає після походу до діра в кабінет.
Люди добрі не йдіть сюди працювати. Це просто жах. Всі позитивні відгуки пишуть контент менеджери, або менеджери по персоналу. Дір - жлоб рідкісний, за пару гривень задушиться. Питну воду будете купувати самі, а туалетний папір є тільки на свята), дір ходить по кабінетах і забирає пульти від кондиціонерів, щоб люди мерзли взимку та задихались влітку. Будьте готові, що з вас вирахують за кожен листок паперу, що ви взяли на власні потреби ( навіть чорновик), також для стимулювання роботи можуть…>>
2017-01-04 11:04 Оксана, г. Луцк
Працюю контент-менеджером недавно. Подобається писати різнопланові матеріали. На всіх попередніх роботах завжди на мене додатково "вішали" сайт. Працюю в Укрбізнесі і відчуваю себе як риба у воді. Всім хто пише на біржах фріланса рекомендую роботу на ub.ua
Наразі немає
2016-12-23 14:23 Андрей, г. Луцк
Работаю в компании 6 месяцев. Интересный и молодой коллектив. Есть у нас и опытные бойцы и новички в журналистике. Вместе учимся и помагаем друг другу.
Хотела бы в будущем поехать на курсы по ИТ.
2016-12-23 13:11 Ігор, г. Луцк
Працюю менеджером другий рік. Робота подобається + вона актуальна зараз. Хоча багато компаній і мають власні сайти, проте вони не мають спеціалістів, які б грамотно займалися оновленням і розкруткою. Тому наші послуги потрібні людям і головне, що дають результат. Більшість клієнтів працюють з нами вже багато років. Приємно чути приємні слова про свою роботу.
Зазвичай ті люди, які нічого не роблять і починають шукати недоліки. Я концентруюсь на роботі і на збільшенні своїх показників.