Отзыв о компании Интернет портал Укрбизнес
Эл. почта: dir@ukrbiznes.com
Регионы работы: Киев, Луцк, Харьков
Телефоны: (0332) 77-29-30

Описание деятельности:  интернет - портал

Никнейм: Катя (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

Зручне розташування офісу, хороший колектив,який завжди підтримає після походу до діра в кабінет.

Люди добрі не йдіть сюди працювати. Це просто жах. Всі позитивні відгуки пишуть контент менеджери,або менеджери по персоналу. Дір - жлоб рідкісний, за пару гривень задушиться. Питну воду будете купувати самі, а туалетний папір є тільки на свята), дір ходить по кабінетах і забирає пульти від кондиціонерів,щоб люди мерзли взимку та задихались влітку. Будьте готові,що з вас вирахують за кожен листок паперу,що ви взяли на власні потреби ( навіть чорновик), також для стимулювання роботи можуть завести на екскурсію в магазин ритуальних послуг (це не жарт). Директор отримує надзвичайне задоволення,коли принижує інших, ображає всіх працівників у вашій присутності та багато чого іншого. Якщо ви мазохіст,тоді ця робота для вас )))
P.s. Валентин Миколайович,можливо я не дуже грамотна,але я і не директор, прошу запам'ятати остання буква в слові "зараз" - "з", а не так як ви завжди пишите "зарас"))))