Другие названия: Украинские интернет технологии

Описание деятельности:  интернет - портал

Отзывы о компании     Интернет портал Укрбизнес Всего отзывов: 94

Фильтр по региону: Все Киев Луцк Харьков

2020-12-01 15:44 контент-менеджер, г. Луцк
Найбільший плюс - беруть без досвіду роботи. Зрозуміло пояснюють що робити і як. Хороше відношення керівник-підлеглий. Я завжди мала можливість взяти вихідні під час сесії
Інколи теми для статей були дуже важкі, але зважаючи на різноманітність продукції, це не дивно
2020-12-01 15:39 Топовый маркетолог, г. Луцк
Працював в Укрбізнесі довго, поки не виїхав за кордон Кращого місця в Луцьку для реалізації своїх творчих вмінь та навичок немає! Сучасний офіс та молодий колектив, який знає всі найновіші фішки в сфері діджитал. Керівництво чує своїх працівників та підтримує нові ідеї, хіба це не круто ? ? Якщо Ви відчуваєте в собі потенціал та готові працювати на результат , Вам точно сюди!
Інколи бувають великі навантаження , адже клієнтів багато
2020-12-01 15:24 О**г, г. Луцк
Здобув корисні навички в цій компанії, планую далі займатися продажами в інтернеті
Незручний графік
2020-08-31 10:18 Тетяна, г. Луцк
Дружній колектив Стабільна оплата
Відсутність змінного графіку
2020-01-16 10:17 Анонім, г. Луцк
Працювала у компанії досить довго, не бачу того негативу що всі пишуть. Можливостей дуже багато, за мій час на роботі було звільнено багато людей і взято нових. А як Ви хочете коли особисто я привела клієнта на 60 000 грн а інший працівник своєю тупістю взяв його і відправив до конкурентів. Відповідно після таких збитків ставлення до цієї людини відповідне до її тупості. Якщо Ви не боїтесь свого відображення в дзеркалі то і Укр бізнес Вам не страшний
колеги
2019-08-29 14:53 Маркет, г. Луцк
Можливість розвиватись професійно, навчання , вчасна зарплата, можливість бути корисним, зарплата залжить від мене, крута система бонусів, у центрі міста, круте керівництво, субота \ неділя вихідний
немає кавового автомату, 1 туалет для чоловіків та жінок
2017-03-20 17:04 Оксана, г. Луцк
Всегда интересовался интернет рекламой. Мой знакомый перепробовал четыре способа, как заработать на торговле. Наибольший попандос, когда пробовал продавать через социальные сети. Самый простой, через сайты с готовыми решениями. Вот почему я этим вопросом и заинтересовался.
Пока думаю
2017-02-14 16:03 Світлана, г. Луцк
є 5 праціників з 30, які працюють понад три роки.
Шановний Саша (попередній коментатор), не знаю як вас звати насправді, але останній Олександр, який працював "три роки" звільнився влітку 2016. Якщо вам дали завдання написати позитивний коментар - обирайте реальні імена))
2017-02-01 10:44 Саша, г. Луцк
Працюю в Укрбізнесі третій рік і ніколи не помічав подібних речей, які навидумувала попередня коментатор, яка називає себе Катя. Можливо вона помилилися сторінкою компанії.
На даний момент не бачу мінусів.
2017-01-28 15:14 Катя, г. Луцк
Зручне розташування офісу, хороший колектив, який завжди підтримає після походу до діра в кабінет.
Люди добрі не йдіть сюди працювати. Це просто жах. Всі позитивні відгуки пишуть контент менеджери, або менеджери по персоналу. Дір - жлоб рідкісний, за пару гривень задушиться. Питну воду будете купувати самі, а туалетний папір є тільки на свята), дір ходить по кабінетах і забирає пульти від кондиціонерів, щоб люди мерзли взимку та задихались влітку. Будьте готові, що з вас вирахують за кожен листок паперу, що ви взяли на власні потреби ( навіть чорновик), також для стимулювання роботи можуть…>>