Другие названия: Украинские интернет технологии

Описание деятельности:  интернет - портал

Отзывы о компании     Интернет портал Укрбизнес Всего отзывов: 154

Фильтр по региону: Все Киев Луцк Харьков

2016-04-27 01:11 Алеха, г. Киев
Есть возможность перспективного роста, инициативность приветствуется и поощряется руководством. Работы много, но она интересная ( новые знакомства, много разных клиентов, - к каждому надо подобрать свой ключик) меня это совсем не утомляет и нравится - так и время быстрее проходит и домой идёшь не уставшим.
Минусов пока не наблюдаю (работаю 6 месяцев)
2016-03-10 23:30 Ксения, г. Луцк
У меня было несколько вариантов трудоустройства, выбрала ub.ua и нисколько не жалею. Подходит все - расположение офиса, молодой сплоченный коллектив, лояльное руководство, хорошая зарплата, интересная работа с возможностью саморазвития.
Минусов не наблюдаю
2016-03-02 00:30 Віка, г. Луцк
Поміняла декілька робіт за за два роки, з різних причин, то оплата не влаштовувала, то колектив, то рід занять… а бувало й все і зразу) Тому до фірм-роботодавців дуже прискіплива, обпікшись стільки разів… а от в ub.ua прижилась) уже не перший місяць працюю, бажання змінювати роботу за цей період ні разу не виникло.
Не помічаю на разі
2016-02-27 19:44 Каріна, г. Луцк
Мені подобається вирішувати складні завдання. Вважаю, що робота з однаковими проектами - це нудно. Тому на “ура” сприймаю всі нові “головоломки” від своїх керівників, хоч інколи доводиться потратити на це досить багато часу. Та результат цього вартий на всі сто! Впевнена, що мій кар'єрний ріст в ub.ua - справа найближчого часу))
Мінуси - немає
2016-02-20 23:06 Марина, г. Киев
Якщо стосується роботи - то для мене найважливіше, щоб я могла на повну використовувати свої природні здібності) І креативити)) Саме це я успішно роблю в ub.ua. Сподіваюсь на швидке кар”єрне зростання в цьому спрацьованому колективі!
Недоліків на разі не знаходжу
2016-02-14 23:25 Елена, г. Луцк
Работаю в компании ub.ua полтора месяца. Работа интересная, коллектив хороший, профессиональный и дружелюбный:). Как новый работник, совершенно не чувствую себя ущемленным, в любой момент могу обратиться за помощью к опытным коллегам:)
Минусов пока не вижу
2015-11-16 17:24 з Луцька, г. Луцк
Я працюю вже 3 міс, робота подобається. В принципі попередньо мене ознайомили з моїми обов'язками. Колектив +! ! ! робота роботою, але пожартувати ми любимо :)
Не без нюансів але в загальному все ок.
2014-10-31 12:59 Олена, г. Луцк
колись був колектив, але і той пропав - не витримав керівника Діра та його самодурства.
завдяки Діру і його тупій політиці, компанія швидше всього припинить своє існування. вона і так вже на дні. кращі працівники давно її покинули. і реалізовують себе в інших компаніях чи сферах. Хоча Дір всіляко намагався принизити їх і казав, що "ви нічого не варті". тому не йдіть туди працювати. хай Дір продає біляші на ринку в грязному халаті і смажить чебуреки. там йому і місце, а не в рекламі
2014-10-21 00:17 Вікторія, г. Луцк
Не дивлячись на купу негативних коментарів, мені в компанії "Укрбізнес" працювати подобається. Зручне місцерозташування, комфортний офіс, створені всі умови для виконання своїх обов'язків. Дуже позитивний та дружній колектив. Зарплата хороша, є можливість кар'єрного росту, тому тут є заради чого наполегливо працювати!
Мабуть єдиний мінус для мене - це необхідність присутності на робочому місці цілий день. Хотілося б самій розпоряджатися своїм часом. Але робота на те і робота, щоб на неї ходити і її виконувати :)
2014-07-31 01:44 Ірина, г. Луцк
Для мене Укрбізнес це, насамперед, чудовий колектив. Дружні, щирі люди, з якими дійсно приємно вітатись щоранку:) Другий плюс - зручне місце розташування офісу. Ще дуже радував графік роботи з 8 до 17. Після роботи ніхто ніколи нікого примусово не затримував. Корпоративи у нас були просто шикарні - Новий рік у Короні Вітовта, 8 березня у 101 км, День армії з циганськими плясками. Це було весело! ! ! Дір, про якого всі тут таке страшне понаписували - дуже позитивна людина, яка просто…>>
Мінусів дійсно багато. Немає офіційного працевлаштування. Я працювала півроку і дір запропонував мені влаштуватись офіційно, але на 0, 25 ставки. Мене це не влаштовувало і я відмовилась. Затримка зарплати. Це було постійно. Якщо зарплату і давали, то шматками-четвертинами. Дір дійсно нікого не слухає. Він собі знає як правильно все зробити. Це жаль, бо гарні думки лунали від багатьох. Перспективи дуже примарні, бо команія не розвивається. Менеджери, які працюю кілька років, справді непогано…>>