Другие названия:: Украинские интернет технологии

Расскажите своим друзьям:
Отзывы о компании     « Интернет портал Укрбизнес »Всего отзывов: 132

Фильтр по региону: Все Киев Луцк Харьков

2016-10-17 11:22 Автор: Аноним, г. Луцк
НЕМА. Того і всі працівники розбіглися.
Досить набивати рейтинг компанії фейковими коментами та оцінками з однієї айпі адреси. Не дуріть ні себе, ні людей. І так всім зрозуміло, де фейкові коменти, а де написані реальними людьми. Змиріться, завдяки некомпетентному директору УБ не довго лишилось. Змиріться і розслабтесь.
2016-08-22 16:04 Автор: Катерина, г. Луцк
Негативные отзывы пишут неблагодарные работники, не достигшие результатов через свою лень и безынициативность. В этой компании есть все для того чтобы продуктивно работать: просторный офис, дружелюбное руководство, слаженная работа коллектива и достойная заработная плата.
В течение восьми месяцев работы недостатки в работе предприятия я не нашла.
2016-08-22 12:39 Автор: Наташа, г. Луцк
Дружній колектив, своєчасна виплата заробітної плати, кар'єрний ріст, а найголовніше - керівництво з розумінням ставиться до особистих проблем і завжди йде назустріч.
Прибиральниця погано виконує свої обов'язки
2016-07-14 18:47 Автор: Жартуєте? дір…, г. Луцк
Ви жартуєте? Які позитивні моменти? Їх вдень з прожектором не відшукати. Якщо не враховувати адекватних, але заляканих співробітників.
Укрбізнес - це рабське стійло для працівників, ніяких відпусток і паршивий сервіс для клієнтів, сервіс котрий слабший ніж у конкурентів. Начальник самодур зі знаннями про інтернет як у бидла з середини 90х років. По-перше. Жахливі умови праці, маленькі задушливі кабінети з несправними кондиціонерами. В компанії працює мало людей, бо швидко втікають, роботи не початий край котрий лягає на плечі мізерного штату…>>
2016-07-04 12:53 Автор: Дмитро, г. Луцк
Бізнес-портал "УкрБізнес" - дає змогу реалізувати свої плани в сфері надання Інтернет-послуг, запропонувати нові, незвичайні ідеї, набути досвіду праці. Легка і проста атмосфера праці спонукає до постійної активності та самовдосконалення.
Людський фактор
2016-04-27 01:11 Автор: Алеха, г. Киев
Есть возможность перспективного роста, инициативность приветствуется и поощряется руководством. Работы много, но она интересная ( новые знакомства, много разных клиентов, - к каждому надо подобрать свой ключик) меня это совсем не утомляет и нравится - так и время быстрее проходит и домой идёшь не уставшим.
Минусов пока не наблюдаю (работаю 6 месяцев)
2016-03-10 23:30 Автор: Ксения, г. Луцк
У меня было несколько вариантов трудоустройства, выбрала ub.ua и нисколько не жалею. Подходит все - расположение офиса, молодой сплоченный коллектив, лояльное руководство, хорошая зарплата, интересная работа с возможностью саморазвития.
Минусов не наблюдаю
2016-03-02 00:30 Автор: Віка, г. Луцк
Поміняла декілька робіт за за два роки, з різних причин, то оплата не влаштовувала, то колектив, то рід занять… а бувало й все і зразу) Тому до фірм-роботодавців дуже прискіплива, обпікшись стільки разів… а от в ub.ua прижилась) уже не перший місяць працюю, бажання змінювати роботу за цей період ні разу не виникло.
Не помічаю на разі
2016-02-27 19:44 Автор: Каріна, г. Луцк
Мені подобається вирішувати складні завдання. Вважаю, що робота з однаковими проектами - це нудно. Тому на “ура” сприймаю всі нові “головоломки” від своїх керівників, хоч інколи доводиться потратити на це досить багато часу. Та результат цього вартий на всі сто! Впевнена, що мій кар'єрний ріст в ub.ua - справа найближчого часу))
Мінуси - немає
2016-02-20 23:06 Автор: Марина, г. Киев
Якщо стосується роботи - то для мене найважливіше, щоб я могла на повну використовувати свої природні здібності) І креативити)) Саме це я успішно роблю в ub.ua. Сподіваюсь на швидке кар”єрне зростання в цьому спрацьованому колективі!
Недоліків на разі не знаходжу
Реклама