Другие названия: Украинские интернет технологии

Описание деятельности:  интернет - портал

Отзывы о компании     Интернет портал Укрбизнес Всего отзывов: 154

Фильтр по региону: Все Киев Луцк Харьков

2020-12-01 15:44 контент-менеджер, г. Луцк
Найбільший плюс - беруть без досвіду роботи. Зрозуміло пояснюють що робити і як. Хороше відношення керівник-підлеглий. Я завжди мала можливість взяти вихідні під час сесії
Інколи теми для статей були дуже важкі, але зважаючи на різноманітність продукції, це не дивно
2020-12-01 15:39 Топовый маркетолог, г. Луцк
Працював в Укрбізнесі довго, поки не виїхав за кордон Кращого місця в Луцьку для реалізації своїх творчих вмінь та навичок немає! Сучасний офіс та молодий колектив, який знає всі найновіші фішки в сфері діджитал. Керівництво чує своїх працівників та підтримує нові ідеї, хіба це не круто ? ? Якщо Ви відчуваєте в собі потенціал та готові працювати на результат , Вам точно сюди!
Інколи бувають великі навантаження , адже клієнтів багато
2020-12-01 15:27 Сергій К****ь, г. Киев
Чудові умови праці та дружний колектив.
Нет отрицательных сторон
2020-12-01 15:24 О**г, г. Луцк
Здобув корисні навички в цій компанії, планую далі займатися продажами в інтернеті
Незручний графік
2020-09-08 14:50 К**я, г. Киев
Взаємоповага, взаємовиручка та взаєморозуміння у колективі
Відсутність гнучкого графіку
2020-09-05 16:05 М***я, г. Киев
Хвалить не буду, скажу по правде. Ресурс не поможет заработать миллион за 3 дня, но сайт можно сделать приличный. Сотрудники адекватные, свою работу знают. Хотя не без урода:) Три года поддержываю свою страницу
Хотела бы бесплаьно
2020-08-31 10:18 Тетяна, г. Луцк
Дружній колектив Стабільна оплата
Відсутність змінного графіку
2020-02-27 09:02 Клиент, г. Киев
Сотрудничаю с компанией с 2014 года. Полностью решил вопрос по сайту. Производит средства индивидуальной защиты. Поперло
Можно решить все вопросы
2020-01-16 10:17 Анонім, г. Луцк
Працювала у компанії досить довго, не бачу того негативу що всі пишуть. Можливостей дуже багато, за мій час на роботі було звільнено багато людей і взято нових. А як Ви хочете коли особисто я привела клієнта на 60 000 грн а інший працівник своєю тупістю взяв його і відправив до конкурентів. Відповідно після таких збитків ставлення до цієї людини відповідне до її тупості. Якщо Ви не боїтесь свого відображення в дзеркалі то і Укр бізнес Вам не страшний
колеги
2020-01-11 21:59 Работник, г. Киев
Компания как компания. Выстроены процесы, все работает как часы. Сам пользуюсь продуктом, подписал контракт агента. Вижу большие перспективы.
Хотел бы что-бы учитывалы мои рекомендации