Другие названия:: Украинские интернет технологии

Расскажите своим друзьям:
Отзывы о компании     « Интернет портал Укрбизнес »Всего отзывов: 141

Фильтр по региону: Все Киев Луцк Харьков

2017-03-20 17:04 Никнейм: Оксана, г. Луцк
Всегда интересовался интернет рекламой. Мой знакомый перепробовал четыре способа, как заработать на торговле. Наибольший попандос, когда пробовал продавать через социальные сети. Самый простой, через сайты с готовыми решениями. Вот почему я этим вопросом и заинтересовался.
Пока думаю
2017-02-14 16:03 Никнейм: Світлана, г. Луцк
є 5 праціників з 30, які працюють понад три роки.
Шановний Саша (попередній коментатор), не знаю як вас звати насправді, але останній Олександр, який працював "три роки" звільнився влітку 2016. Якщо вам дали завдання написати позитивний коментар - обирайте реальні імена))
2017-02-01 10:44 Никнейм: Саша, г. Луцк
Працюю в Укрбізнесі третій рік і ніколи не помічав подібних речей, які навидумувала попередня коментатор, яка називає себе Катя. Можливо вона помилилися сторінкою компанії.
На даний момент не бачу мінусів.
2017-01-28 15:14 Никнейм: Катя, г. Луцк
Зручне розташування офісу, хороший колектив, який завжди підтримає після походу до діра в кабінет.
Люди добрі не йдіть сюди працювати. Це просто жах. Всі позитивні відгуки пишуть контент менеджери, або менеджери по персоналу. Дір - жлоб рідкісний, за пару гривень задушиться. Питну воду будете купувати самі, а туалетний папір є тільки на свята), дір ходить по кабінетах і забирає пульти від кондиціонерів, щоб люди мерзли взимку та задихались влітку. Будьте готові, що з вас вирахують за кожен листок паперу, що ви взяли на власні потреби ( навіть чорновик), також для стимулювання роботи можуть завести на екскурсію в магазин ритуальних послуг (це не жарт). Директор отримує надзвичайне задоволення, коли принижує інших, ображає всіх працівників у вашій присутності та багато чого іншого. Якщо ви мазохіст, тоді ця робота для вас ))) P.s. Валентин Миколайович, можливо я не дуже грамотна, але…>>
2017-01-04 11:04 Никнейм: Оксана, г. Луцк
Працюю контент-менеджером недавно. Подобається писати різнопланові матеріали. На всіх попередніх роботах завжди на мене додатково "вішали" сайт. Працюю в Укрбізнесі і відчуваю себе як риба у воді. Всім хто пише на біржах фріланса рекомендую роботу на ub.ua
Наразі немає
2016-12-23 14:23 Никнейм: Андрей, г. Луцк
Работаю в компании 6 месяцев. Интересный и молодой коллектив. Есть у нас и опытные бойцы и новички в журналистике. Вместе учимся и помагаем друг другу.
Хотела бы в будущем поехать на курсы по ИТ.
2016-12-23 13:11 Никнейм: Ігор, г. Луцк
Працюю менеджером другий рік. Робота подобається + вона актуальна зараз. Хоча багато компаній і мають власні сайти, проте вони не мають спеціалістів, які б грамотно займалися оновленням і розкруткою. Тому наші послуги потрібні людям і головне, що дають результат. Більшість клієнтів працюють з нами вже багато років. Приємно чути приємні слова про свою роботу.
Зазвичай ті люди, які нічого не роблять і починають шукати недоліки. Я концентруюсь на роботі і на збільшенні своїх показників.
2016-12-20 18:27 Никнейм: Игорь, г. Луцк
Работаю в компании 6 месяцев. Нравится писать статьи, новости и т.д. Коллектив молодой и веселый.
Надо купить микроскоп, пока не нашёл.
2016-12-20 16:27 Никнейм: Юлія, г. Луцк
Хочу спробувати працювати контент-менеджером в Укрбізнесі. Люблю писати реферати, маю свій блог на кулінарну тематику. На співбесіді мені все чітко розклали по полочках і дали відповідь на всі мої запитання. Ще 2 тижня в мене сесія і тоді спробую свої сили на ub.ua.
Як влаштуюсь на роботу, тоді і побачимо.
2016-12-15 20:52 Никнейм: Юля, г. Луцк
Працюю більше року. Мені подобається робота в інтернеті. Щодня нові теми для написання, що дає можливість дізнатися багато цікавого. Люблю писати ще зі школи, тому ця робота для мене - ідеальна. Дякую Оксані, що порадила мені прийти в Укрбізнес.
Шкода, що раніше працювала на біржах фріланса, а не тут.

Реклама