Другие названия: Украинские интернет технологии

Описание деятельности:  интернет - портал

Отзывы о компании     Интернет портал Укрбизнес Всего отзывов: 154

Фильтр по региону: Все Киев Луцк Харьков

2016-12-20 18:27 Игорь, г. Луцк
Работаю в компании 6 месяцев. Нравится писать статьи, новости и т.д. Коллектив молодой и веселый.
Надо купить микроскоп, пока не нашёл.
2016-12-20 16:27 Юлія, г. Луцк
Хочу спробувати працювати контент-менеджером в Укрбізнесі. Люблю писати реферати, маю свій блог на кулінарну тематику. На співбесіді мені все чітко розклали по полочках і дали відповідь на всі мої запитання. Ще 2 тижня в мене сесія і тоді спробую свої сили на ub.ua.
Як влаштуюсь на роботу, тоді і побачимо.
2016-12-15 20:52 Юля, г. Луцк
Працюю більше року. Мені подобається робота в інтернеті. Щодня нові теми для написання, що дає можливість дізнатися багато цікавого. Люблю писати ще зі школи, тому ця робота для мене - ідеальна. Дякую Оксані, що порадила мені прийти в Укрбізнес.
Шкода, що раніше працювала на біржах фріланса, а не тут.
2016-12-15 15:49 Тетаня, г. Луцк
Мені подобається працювати з сайтами. Багато чого нового дізнаєшся. Навряд чи ще є в Луцьку така робота.
Поганому танцюристу завжди щось заважає!
2016-12-14 10:21 Андрій, г. Луцк
Мені робота в компанії Укрбізнес цікава і подобається. Спочатку було незвично, бо раніше журналістом не працював, але потроху навчився писати і статті і новини і робити дизайн сайтів. Дякую досвідченим колегам, що завжди підказують і дають поради працювати. В дружньому і молодому колективі легко працювати.
Хотілось би, щоб більше проводили навчальних занять.
2016-10-17 11:22 Аноним, г. Луцк
НЕМА. Того і всі працівники розбіглися.
Досить набивати рейтинг компанії фейковими коментами та оцінками з однієї айпі адреси. Не дуріть ні себе, ні людей. І так всім зрозуміло, де фейкові коменти, а де написані реальними людьми. Змиріться, завдяки некомпетентному директору УБ не довго лишилось. Змиріться і розслабтесь.
2016-08-22 16:04 Катерина, г. Луцк
Негативные отзывы пишут неблагодарные работники, не достигшие результатов через свою лень и безынициативность. В этой компании есть все для того чтобы продуктивно работать: просторный офис, дружелюбное руководство, слаженная работа коллектива и достойная заработная плата.
В течение восьми месяцев работы недостатки в работе предприятия я не нашла.
2016-08-22 12:39 Наташа, г. Луцк
Дружній колектив, своєчасна виплата заробітної плати, кар'єрний ріст, а найголовніше - керівництво з розумінням ставиться до особистих проблем і завжди йде назустріч.
Прибиральниця погано виконує свої обов'язки
2016-07-14 18:47 Жартуєте? дір засудить, г. Луцк
Ви жартуєте? Які позитивні моменти? Їх вдень з прожектором не відшукати. Якщо не враховувати адекватних, але заляканих співробітників.
Укрбізнес - це рабське стійло для працівників, ніяких відпусток і паршивий сервіс для клієнтів, сервіс котрий слабший ніж у конкурентів. Начальник самодур зі знаннями про інтернет як у бидла з середини 90х років. По-перше. Жахливі умови праці, маленькі задушливі кабінети з несправними кондиціонерами. В компанії працює мало людей, бо швидко втікають, роботи не початий край котрий лягає на плечі мізерного штату працівників. По-друге, жахливе технічне забезпечення співробітників, древні ПК…>>
2016-07-04 12:53 Дмитро, г. Луцк
Бізнес-портал "УкрБізнес" - дає змогу реалізувати свої плани в сфері надання Інтернет-послуг, запропонувати нові, незвичайні ідеї, набути досвіду праці. Легка і проста атмосфера праці спонукає до постійної активності та самовдосконалення.
Людський фактор