Другие названия: Украинские интернет технологии

Описание деятельности:  интернет - портал

Отзывы о компании     Интернет портал Укрбизнес Всего отзывов: 59

Фильтр по региону: Все Киев Луцк Харьков

2013-07-07 02:36 я работал, г. Киев
Конечно, иногда бывают размолвки и споры, но нет ничего нерешенного. Не скажу, что все там положительно и гладко, бывает по-всякому. Зато оплата хорошая (по сравнению с другими фирмами) и с людьми можно действительно иметь дело.
нету
2013-07-07 02:35 ната, г. Киев
Зручний графік роботи. Працюю в затишному кабінеті в хорошому колективі. Зарплата теж влаштовує, тим більше, що є можливість росту у цьому плані.
нема
2013-06-05 17:54 Виктор, г. Киев
http://fotki.yandex.ru/users/ex-president/album/206931/ - нашел тут фото из офиса этой компаныы
лично я не знаю
2013-03-27 22:26 Аноним, г. Киев
---
Поясню писакам (ті, що строчать з інтервалом в 5 хвилин під різними ніками, а їхні однотипні коментарі зводяться лише до одного - “Сам дурак! ..”) чому я пропрацював лише тиждень. Мене взяли на випробувальній період, при цьому не оформлялись ніякі документи, я навіть не знав яка в мене буде зарплата… Я тиждень їздив на роботу за власний рахунок. Від Цейка ніякої конкретики, лише мутні відмовки мол походи ще з тиждень, а там буде видно. Комусь треба декілька місяців , щоб зрозуміти куди…>>
2013-03-23 06:30 Колишній, г. Киев
Шарага ще та. Лохотрон.
Про чесність та щирість керівництва говорить купа фальшивих коментарів. Зверніть увагу, що однотипні позитивні фальшивки написані з одної ай-пі адреси. Шановні претенденти на посаду, не полінуйтесь, прокрутіть декілька сторінок, і ви натрапите на справжні і чесні коментарі про цей лохотрон.
2013-03-06 21:59 валентин цейко, г. Киев
не принципово
Це вже майже нофіційний блог, ого! Ви його розкручуйте не лініться, а то за день не одгого поста. Так от, хочу поділитись смішинкою. Почув від однієї мудрої та відомої людини Луцька. Луцьк це велике одіяло, де коли хтось з одного боку п--нув з іншого боку кажуть на здоров'я куме.
2013-03-06 21:50 валдемор, г. Киев
у вас тут все не правильно працює, найміть тестерів
ифккцуфап
2013-03-06 00:41 юрс, г. Киев
шановні панове, поки проходять слідчі дії, буду вдячна за допомону в визначенні айпі адреси особи що вчиняє злочин. Буду вдячна. звертайтесь.
2013-02-23 00:40 Валентин Цейко, г. Киев
Шановні панове, не забувайте що все що набирається на комп'ютері зберігається на багатьох серверах. Уникнути модливості приховати авторство навряд вийде. Ми ж не міліція.
Хочеться щоб за цим стояв умисел, так простіше
2013-02-22 23:39 ха-ха ха-ха, г. Киев
ха-ха